Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sírni hagyás? Vélemények?

Sírni hagyás? Vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem provokálni szeretnék csak vélemények érdekelnek..Két hónapos a kislányom a Párom csak hétvégente van itthon segítségem nincs..Sajnos előfordul hogy ha nem akarok éhen halni vagy úszni a koszba, hogy sírni hagyom a Bébym..Van hogy úgy is alszik el..Mostanában sokat olvasok ennek káros hatásairól, de amúgy meg mindenki azt mondjA hogy a kézbe szoktatás is ugyanolyan káros.Nem szeretném hogy depressziós tinit neveljek, ezért érdekelnének tapasztalatok..Az altatás sem egyszerű mivel nem alszik el kézben, nem cumizik, ezért az egyetlen megoldás hogy leteszem mikor már nagyon fáradt, és sirdogálva alszik el..Szerintetek hogy lehetne vmi altatási rituálét bevezetni??Énekelgetés, mondokázást is próbáltam, de arra inkább felénred..
2015. aug. 17. 11:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
2.5 honapos a babam. Ejjel tobbszor keltem hozza az elso 10 hetben (meg most is 2x), nappal max felorakat aludt es sokat sirt. Kivoltam, de nem hagytam sirni. Mas kerdes, hogy ha nem jottem ra, miert sir, de akkor sem hagytam magara, vigasztaltam, olben, karban volt. Csak rajtunk fekve aludt el, volt, hogy ejjel is a mellkasomon kellett altatni, amint visszatettuk a kisagyb, sirt. Alig aludtam. Par hete jobb lett a helyzet, mar nem igenyli a rajtunk alvast, csak neha, kisagyban is elalszik (igaz, sokaig tart), kevesebbet sir. En hordozokendozok, most mar egyre tobbszor, azzal setalunk, neha napkozben is meg abban van, de mar elvezi a "hintaszekeben" valo ringatozast is. Sokkal jobb lett a helyzet, en is szeretem hordozni, pedig mar 6 kg. Koszonom a hordozokendos linkeket, nagyon hasznos!!
2015. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!