Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi jobb a gyermeknek? Ha apa...

Mi jobb a gyermeknek? Ha apa nélkül nő fel, vagy ha örökbe adjuk?

Figyelt kérdés
A szívem szakad meg, hogy fel kellett tennem magamnak is ezt a kérdést. A férjem hirtelen úgy gondolja, már nem akar velem lenni. 6 hetes a gyerek. Nem tudom, hogy egyedül hogyan bírhatnám ki, honnan vegyem az erőt, hogy valóban mindent megkapjon érzelmileg.

2015. aug. 17. 15:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
dehogy nő fel egyedül,neki is lesz két szülője. majd férjhez mész újra,és lesz apja is.
2015. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem is értem hogy a fenébe jut eszedbe az örökbe adás???
2015. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

örökbe ne add...mekkora butaság. az hogy a férjed elhagy jobb is, hidd el. inkább (most) ne legyen apja a babának minthogy olyan mellett nevelkedjen aki az anyukáját "bántja", nem szereti.

hidd el tökéletesen megleszel a babáddal. minden rendben lesz.

2015. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Engem anyukám egyedül nevelt fel! Amiért még hálásabb vagyok neki! Nem tudom mi lett volna ha örökbe ad vagy intézetbe. Bele se merek gondolni.
2015. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is egyedül nevelem a babámat. Vannak nagyon nehéz időszakok, de idővel egyre jobb. Főleg, mikor már féléves forma, vagy még nagyobb, és produkálja magát, kacag, tapsol, lépeget... az én fiam 10 hónapos. Nem bántam meg, hogy nem gondolkodtam el más lehetőségeken.

Kitartást kívánok neked, és meglásd, előbb-utóbb minden rendbe jön!

2015. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Valami itt nem stimmel veled sem, hogy ilyen egyáltalán esezdbe juott, hogy örökbe add... Annyira az anyai ösztönök ellen van. Most még nincs párod, de ha egy év múlva lesz újra, akkor visszaveszed az örökbefogadó szülőktől? Hogy gondolod ezt mégis? Ha valakinek megahl a párja, akkor adja oda másnak a gyerekét?

Neked is javasolnék szakemberrel terápiát, nem bántásból, hanem, mert szükséged lenne rá!

2015. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!