Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok maradi hogy...

Csak én vagyok maradi hogy szerintem egy 8-10 hónapos baba még nem való a strandra?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm viszi a pici babákat srandra akik még ülni is éppen hogy csak tudnak. Szerintem még elég korai de lehet ez csak az én elképzelésem. Én inkább egy gyerek kerti medence híve vagyok, nem egy nagy összeg de majd azt is csak akkor ha már biztonságosan fog tudni ülni vagy járni a gyerek. Vélemények? Te mikor vitted a gyereked először strandra?
2015. aug. 17. 17:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
En sem vittem,viszem meg. Megoldottuk itthon a kertben van sajat medencenk,mi sem vagyunk heringpartira, de annak akinek nincs lehetosege sajat medencere vagy szeret strandolni az tegye, nem lesz attol baja a babanak ha felelossegteljesen strandol...
2015. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!