Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az hogy hogy ha előző...

Igaz az hogy hogy ha előző babám császárral született és 1 éven belül teherbe szeretnék megint esni, akkor nem biztos hogy ki tudom hordani a második babát?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy nem ilyen rövid idő alatt nem jön helyre a heg?!
2010. márc. 10. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én dokim azt mondta, hogy 10 hónapig semmiképpen ne legyek terhes de utána elkezdhetünk dolgozni rajta.

Tudod az a gáz, hogy ha hamar terhes leszel ne bírja el a tágulást meg a súlyt a seb. Gondolom nem akarod az életeteket kockára tenned meg hónapokig kórházban feküdnk vagy egy 6-7 hónapra született korababával kórházban lenni + később fejlesztgetni amikor otthon vár a másik gyermeked. Arról nem beszélve, hogy ha koraszülött lesz akkor egy óriási hátránnyal indul és mindenki életét megnehezíti. Ezekre gondolj!

Szerintem 1 évet mindenképpen várj a teherbeeséssel.

2010. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszod!
2010. márc. 10. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta, hogy legalább 1 évet kellene várni a másodikkal. De itt már többször olvastam, hogy valakinek akár 2 évet is ajánlottak. Szerintem nem érdemes kockáztatni, inkább tényleg várd meg az 1 évet.
2010. márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem is 1 év várakozást ajánlottak, amiatt, amit az első válaszoló írt. A műtéti heg nem regenerálódik olyan gyorsan és nem bírná a méh tágulását, szóval szétnyílhat a seb. Nekem a dokim azt is mondta, hogy volt olyan eset is, amikor a baba a sebhelyre ágyazódott be és az is problémát okozott a későbbiekben, vetéléssel végződött a terhesség.

Persze volt olyan eset is, amikor minden gond nélkül kihordta a babáját az anyuka, pedig fél év után esett teherbe .

2010. márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 11. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!