Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes vásárolgatni?

Mikor érdemes vásárolgatni?

Figyelt kérdés

Ti mikor kezdtétek el a vásárlást? kiságy, babaruhák, babakocsi

11hetes terhes vagyok, de már lázban égek :D



2015. aug. 26. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Mi szinte amint kiderült hogy babát várunk. A 3-4 -5 hónapig olyanokat vettünk,aminél mindegy volt a neme, tehát kiságy,matrac ,pelenkázó, kiskád, mérleg,babakocsi, autósülés, mellszivó, cumisüvegek, textilpelenkák stb,amikor biztossá vált a neme, akkor a 6-7 hónapban amit nemnek megfelelően akartunk: ágyneműt, plédeket, pelenkázószivacsot, törölközőket, babaruhákat,stb.
2015. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szülés elött pár héttel.
2015. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első babámnál a 24 héten. :)

Most a második babával 8 hetes terhes vagyok, de már tiszta zizisen nézegetem, mit is kéne megvenni és mennyiért. :D

2015. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28 és 34 hetes korom között lett megvéve minden, apránként. De a kiságyat már nagyon korán megvettük, 18 hetesen. Nézelődtünk. :)
2015. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lihegtem túl! Első gyereknél 25 hetesen kezdtem, most a másodiknál kb. 30 hetesen. Most vagyok 34 hetes, és pár dolgot leszámítva minden meg van.
2015. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!