Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tragédiáról?

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 26. 15:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú, és sajnos nem is egyedi eset, lépten-nyomon felbukkan 1-1 ilyen hír.

Az a véleményem, hogy ennek az édesanyának lelkileg szinte mindegy, hogy indul-e ellene eljárás vagy sem, meghalt az egyik gyermeke, ennél nagyobb büntetést nem kaphat egy anya az élettől.


Hibát követett el, nem védeni akarom, de ítélekzni sem feltétlenül lehet felette, néha tényleg hajszálon múlnak a komoly balesetek, elég egy fél percre elkalandozni, és megvan a baj.


Nálunk egyébként mindig csak bukón vannak az ablakok és nincs alattuk semm bútor. Hamarosan lecseréljünk az ablakok kilincseit kulccsal zárható kilincsekre is, biztos ami biztos. (Sőt, én még rácsokon is gondolkodom, mert sajnos ez a veszélyforrás még évekig aktuális lesz, egy 4-5-6-7-8-9 éves gyerek is szívesen bámészkodik az ablakban, de nem feltétlenül fogja fel a szituáció veszélyességét. (10. emeleten lakunk)

2015. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szörnyű, én inkább meghalnék! Bár az biztos, hogy ebben szerintem difi is van! Én is voltam úgy, hogy egy lázas éjszaka után, reggel 8-kor megetettem őket (1 és 5 éves) és 9-ig szunnyadtam egy fél órát! Ajtó zárva, kulcs eldugva, konnektor védővel, szekrények csapódás védővel ellátva, veszélyes tárgyak a szekrény tetején 3 méter magasan! Az egyetlen galiba, amit okozhatnak, hogy szétdobálják a játékokat a lakásban én meg sziszeghetek, amikor rájuk lépek!
2015. aug. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az én véleményem is az, mint a többségé. Szerintem mindenki hibázott már élete során és csak valami nagy szerencsén múlott, hogy nem lett nagyobb tragédia a dologból. Mindig átgondolok mindent és próbálom elpakolni, biztonságossá tenni a dolgokat, de akkor csinál valami olyat, hogy a fejemet csapkodom, hogy basszus tényleg, erre nem gondoltam. Nagyon leleményesek tudnak ám lenni. Látjátok itt sem volt bútor az ablak előtt, ő volt olyan leleményes, hogy odatolta, mert ki akart nézni az ablakon...Nagyon sajnálom ezt a kisfiút, mert nekik még nincs veszélyérzetük, esetlenek, nekünk kell őket megvédeni, épségben felnevelni, ő nem tehetett semmiről és csak ilyen kevés jutott szegénykének az életből. Viszont lehetett az ő anyja is pont olyan helyzetben, hogy egész éjszaka fent volt a kicsivel vagy éppen beteg volt, ki tudja és a kimerültségtől elnyomta az álom, és szerencsétlenségére pont nyitva volt az ajtó. Vagy az is lehet, hogy a kisfiú kifigyelte, hogy hová szokták rakni és addig ügyeskedett még meg nem szerezte. Egy biztos, teljesen mindegy, hogy indult eljárás vagy sem, ez az anya örökre ezzel a lelki teherrel fog élni, amibe én bele is diliznék. Neki ott a másik, akit fel kell nevelni, akiért felelős. Nekem csak egy van még, szerintem én egy ilyen után nem is akarnék már élni...:'(
2015. aug. 28. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!