Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisfiam felfedezte,...

11 hónapos kisfiam felfedezte, hogy bele tudja tenni az orrlyukába az ujját. Ez még nem orrpiszkálás, csak beleteszi és örül. Hogyan lehetne leszoktatni erről?

Figyelt kérdés

Tegnap is séta közben így mentünk, mert akárhányszor kivettem neki ő visszatette, valamiért tetszik neki, rötyög is rajta. :D

Viszont nem szeretném ha ezt megszokná, vagy felvinne valami fertőzést így az orrába.

Le lehet valahogy szoktatni?


2015. jún. 25. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez 11 hónapost még nem igen tudsz leszoktatni semmiről, mert minden újdonság tetszik nekik. Esetleg annyit tudsz tenni, hogy kiveszed az ujját és a kezébe adsz valamit ami érdekes a számára, bár szerintem ez is csak ideig óráig fog használni.
2015. jún. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én lánykám is most kezdte, 13 hónapos, és evés közben az ujja mindig az orrában van :) cuki.

Kiveszem a kezét, ő visszarakja, sőt, megy a sikítozás, hogy ne vegyem ki.

azt gondolom ez is olyan dolog, mint a többi ezer, most még érdekes, remélhetőleg egy-két hét múlva nem lesz.

2015. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyem 8 honapos, o is ezt csinalja folyamatosan. Foleg eves kozben. En nem aggodom, szerintem orul, hogy talalt ott egy lyukat, majd leszokik rola
2015. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd megunja és abbahagyja, kitalál majd mást :)
2015. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!