Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bőrprobléma lehet ez a...

Milyen bőrprobléma lehet ez a kicsikém hátán?

Figyelt kérdés

Pár napja fedeztem fel pár foltot nem olyan nagyok olyan száraz tapintású piros plakkomat a kis hátán meg nyakán a 11 hónapos kisfiamnak!!

Ugyanazzal az öblítővel moson a ruhákat meg minden !

Viszont vettem ezt az új johnsons fürdetős habfürdőset!! Arra gyanakszom !!


2015. aug. 26. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A Johnsons termékek sok babának szárítják a bőrét.
2015. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nem is tudod elképzelni mennyire örülök hogy ezt irtad!!

Eddig Gabit használtunk , csak most ez volt akciód és gondoktam kipróbáljuk!!

A jobsons top tutu t is használtunk az jó volt!! Köszönöm szépen kedves első

2015. aug. 26. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Semmilyen Johnsons terméket ne vegyél, még akkro sem, ha olcsó. Rettenet amit beletesznek, nem is értem miért engedélyezik.

Nivea Sensitive nagyon jó. Most a Gabi Sensitive új fürdetőjét használom, az is jó.

Száraz bőrre a lejobb az eredeti shea vaj (finomítatlan), kókuszolaj, olívaolaj. Mikor a fiamnak nagyon száraz volt a bőre és testápolót használtam neki, akkor a Bübchen Milk testápolót vettem. Nagyon szépen helyre tette a bőrét, azóta sem száradt ki.

2015. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindkettőtöknek!!

Ment a zöld kezecske természetesen!!

2015. aug. 26. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Johnsonst tényleg nem ajánlom, nekem a kezem terítve lett ekcémával, mikor a gyereket azzal fürdettem. :/
2015. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimet mindigis csak a gyógyszertári fürdetőkrémmel füröszthettem... Gyerekorvos eltilt minket az ilyen habfürdőktől, mert szárítják a bőrt. Nekünk is van sok tapasztalatunk ezekkel a kis száraz foltokkal (rosszabb esetben lett piros.) /Én még nemigazán jöttem rá, mi használhatna nekünk. Fürdőolajat is használunk már./
2015. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szóval mára már gyönyörű a bőre ezek a piros foltok fehérek lettek !!

Mert a gyógyszertárihoz visszatértünk egy darabig!!

De a gabitól semmi bajuk nem volt

2015. aug. 28. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!