Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiúnkat a...

10 hónapos kisfiúnkat a nagyszülöknél lesz egy hétig először. Hogyan "búcsuzzam" el Tőle? Nagyon nehéz otthagynom, kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 21:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Még bárki bármit írna, nem szórakozásból kell otthangynom!
2010. márc. 10. 21:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nagyon kemény,bele se tudok gondoln én hogy csinálnám.Én tutti végig zokognám azt a hetet. Szerintem ne lássa rajtad hogy fáj annál jobban érzi hogy távol leszel tőle. Úgy csináld mintha boltba mennél,majd ki sírod magad ha nem látja. Nem fogod tudni ott hagyni ha érzi rajtad hogy valami nem stimm,és bizony sírni fog. Ugy mintha valamiért le szaladnál. Kitartás neked.
2010. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én bármikor bármi történni fog, pl. legyen az orvos vagy bármi más már pár nappal előtte elmondom, hogy hava megyünk és mi fog történni. Megérti és mikor eljön az idő látszik rajta hogy készül is rá. Pl. mondja hogy "néni szuri".

Nem tudom mikor utazol el,de próbáld ki elötte ha van rá lehetőséged pl. mikor vásárolni mész akkor órákkal előbb közöld vele.


Remélem segitettem. Sok szerencsét.

2010. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi 4 napra hagyjuk az egy éves babánkat anyukáméknál. Én is izgulok, de nagyon jó kezekben lesz. Teljesen megbízom anyukámban.

A gyerekek élvezni fogják, nekünk sokkal nehezebb lesz...

2010. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én pici fiam 5 hónapos 10 napig a szüleimnél volt, mert kórházba voltam. Ő nagyon jól viselte, gondolhatod kényeztetés 1000 rel:) Nagyon hiányzott ez természetes, de sajnos ha muszáj akkor ez van.
2010. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!