Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babátoknak mit...

6 hónapos babátoknak mit adtok majszolni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos, szépen eszik kanállal gyümölcspépet,zöldségpépet. 4 hós kora óta hozzátápláljuk, de szeretnék valami kis majszolni valót adni neki. Mit lehet?

2015. aug. 29. 17:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én kerestem anno babáknak való babapiskótát, egyet se találtam, aminek jó lenne az összetevője. de itt gyk-n is írták, hogy nevével ellentétben nem babáknak való
2015. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 indigoh ***** válasza:

Sziaszztok,

En fosfovit kekszet adok. Gluent tartalmaz, de tejet es tojast nem. Azonnal oldodik, viszont nagyon konnyen torik es morzsolodik. Azonnali takaritast von maga utan. :) Intersparban vettem.

2015. aug. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 piroska és a farkas ***** válasza:
Emlémei szerint én semmit sem adtam amikor ennyi idős volt, és most sem adok, 17 honapos lesz. Va reggeli, tízorai, ebéd, uzsonna, vacsora. Én nassolos gyerek voltam, igyekszem ezen a téren fegyelmezettebre nevelni önmagamnál. Jo étvágyú, normál testalkatú, és biztos, hogy eljön majd az a kor, amikor a szigorú érteleben vett uzsonna vagy vagy vacsi előtt, után nasizunk, de amig ilyen kicsi, nem szeretném. Minek? ajszoljon akkor, amikor amúgyis evésidő van. De ez én vagyok, és lehet, h a Kérdező sem úgy gondolta, h az étkezéseken kívül adná - bocsánat, csak az első oldal válaszait olvastam eddig - ez esetben attol függene a dolog, h pl esetleg van - e már fogacskája? Nálunk 1 évesen jött az első, ez azért befolyásolta picit, h mit mertem adni a kezébe. Én a kölesgolyot nem támogatom, sokkal kevésbé olvad mint a sima pufi, keményebb.
2015. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, idén, talán nem egyértelműen írtam, nem azt szeretném hogy nassoljon, hanem hogy étkezésekkor a kezébe véve önállóan is tudjon valamit eszegetni. Úgy látom rajta hogy tetszene neki, mert a férjem és az én kezemböl mindig kivenné a répát/almát stb,mi ugyanis ezt ropogtatjuk általában. :) Szeretném ha ő se maradna ki és próbálkozhatna önállóan. Alapvetően a tízórai-ebéd-uzsi mellé kapná mert a reggeli-vacsi még cici. :)
2015. szept. 1. 11:53
 15/16 A kérdező kommentje:
Fogacska nincs még.
2015. szept. 1. 11:57
 16/16 anonim ***** válasza:
Amíg nincs foga semmit! Azért turmixoljuk az ételét, mert amíg nincs foga nem tud mást enni, csak pépeset! Max. reszelt almát!
2015. szept. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!