Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babátoknak mit...

6 hónapos babátoknak mit adtok majszolni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos, szépen eszik kanállal gyümölcspépet,zöldségpépet. 4 hós kora óta hozzátápláljuk, de szeretnék valami kis majszolni valót adni neki. Mit lehet?

2015. aug. 29. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Puffasztott kukoricapehely, kölesgolyó, babapiskóta (bár ettől tiszta maszat lesz minden).
2015. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
natúr kukó
2015. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Bocsi a közbe kérdésért de én is ez előtt vagyok. Ezeket nem nyeli félre? Kölesgolyót mertek neki adni??
2015. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

a puffasztott k.pehely 1 évtől való

a babapiskóta tojást és nem tom mit tartalmaz, ami allergén..


a kölesgolyó olvad a szájában(így ragad), nemigen fulladásveszélyes


bolti(nem baba)dolgokat nem mernék


szóval én babám, amikor bevezettem már biztonsággal a glutént, kapott kenyérhéjat a kezébe

(gyümölccsel kezdtem volna, de az mindig kicsúszik a kezéből, szájban nem is olvad el, de valahogy sokan jaasolták pedig pl a gerezd almát, mai napig nem értem)

2015. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is még a kenyér héja jött be legjobban, minden mást ki kellett vennem a kezéböl néhány másodperc elteltével, mert veszályesnek bizonyult.
2015. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha reggelizik, tízóraizik, ebédel, uzsonnázik és vacsorázik rendesen, akkor mikor adnád a majszolnivalót? Csak kérdezem, mert nem értem!
2015. aug. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kifli
2015. aug. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Tényleg felesleges hozzászoktatni, hogy étkezések között majszoljon.

Kölesgolyót, bulátát pedig étkezések kiegészítésére szoktam adni.

Cukros dolgokat meg pláne ne adj, hiszen most bújnak majd ki a fogacskái.

Ő még nem ismeri a cukros dolgokat, és a nassolást, és ez így van jól.

2015. aug. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a majszolás szerintem az önálló evés tanulása, felfedezi, hogy a szájába bele tudja ő maga is tenni, ha mélyre nyomja nem jó, ha rágcsálja, szopogatja, olvad és tudja enni, nyelni, és öröm, játék, sikerélmény
2015. aug. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A babapiskóta nem tartalmaz tojást, legalább is nem mindegyik. A kukoricagriz nem glutén, azt hiszem tejpép alap is.
2015. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!