Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le? Bővebben lent

Hogy szoktassam le? Bővebben lent

Figyelt kérdés
18 hós a fiam. Altatáskor cicin alszik el, s bizony ez már gond lesz ősztől a bölcsiben. Hogy tudnám legalább a déli szopiról leszoktatni? Próbáltam már, hogy odabújtam mellé, simogattam, meséltem, énekeltem neki, de iszonyúan sírt, üvöltött majd fél órán keresztül. Tényleg ez az egyetlen mód ilyen idős gyerek estén? Hagyni, hogy álomba sírja magát? Picinek ringatásra aludt, de volt egy csúnya költés, ami megviselte, s azóta alszik el cicizve mellettem. Nagyon sajnálom szegényt, de muszáj lesz valahogy abbahagyni. Kérlek, segítsetek. Nagyon köszönöm
2010. márc. 11. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ennyi idősen már ringatni nem lenne szerencsés :) szóval szerintem: győződj meg arról, hogy éhes nem lehet, tele a hasa. ha így van, akkor úgyis csak cumizni kell neki a cici. próbáld nyugtatgatni, azt jól teszed, de ne adj neki és kész! örökké nem fog sírni :) fog alkalmazkodni az új helyzethez, ne aggódj!
2010. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az én lányom is 18 hónapos, ő is ősztől bölcsis lesz és ugyanez a problémám vele. megpróbáltam leszoktatni, de kitartóan üvöltött 1,5 órán keresztül. én várok pár hónapot talán leszokik magától.
2010. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!