Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hetes babátok, hogy etetitek?...

Edus83 kérdése:

6hetes babátok, hogy etetitek? Hány óránként? Én lányom 2óránként éjel, nappal.

Figyelt kérdés
Jó ez így? Anyósom ki van borulva mért nem 3óránként, és mért nem hagyom néha sírni, mert csak rajtam alszik szinte, és elég keveset alszik vagyis soha nincsen olyan, hogy 4 órát mondjuk mint, ahogy máshol olvasom.
2010. márc. 11. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ne izgulj az enyém lassan 3 honapos,és ugyanez a problémám.2 oránként szopizik,és napközben 10 perceket,ha alszik.remélem változni fog.
2010. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem etesd csak úgy, ahogy a baba kéri, egy idő után beleedződik és többet fog enni, hosszabb ideig fogja bírni.
2010. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 3 óránként szoptttam, éjszakát meg végigaludta 1,5 hós korától, akkor már nem szoptattam éjjel. mondjuk igaz, hogy nálunk elejétől kellett pótlás is, és este a tápszer jobban eltelíti, lehet ezért aludt reggelig.
2010. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.hú el képzelni se tudnám,hogy 5,6 órát végig aludjon.
2010. márc. 11. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Napközben nekem is ezt csinálja a 3 hós babám, de este nem...fura.

Éjjel van hogy 9kor elalszik és 3kor kel...


Jajj anyósod felejtsd el:D Én is kizártam az ilyen kedves tanácsadókat:)

2010. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Pár hete még a pocidban volt, együtt rezdült veled, non-stop kapta a táplálékot - mégis hogy lehetne elvárni tőle, hogy hirtelen beálljon egy mások által megszabott rendszerre????

Szoptass igény szerint, aludjon veled - ha eljön az ideje, szépen a helyére kerül minden. Nekem is azt mondták, majd jól elkényeztetem a lányom, aztán meg mindenki ki volt akadva, hogy ilyen jó baba nincs is. Soha, egyetlen percig se hagytam sírni.

2010. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a megerősítéseket.Mindenkinek jó egészséget kívánunk:))
2010. márc. 11. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!