Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nézzétek meg, hogy ez pelenkak...

Nézzétek meg, hogy ez pelenkakiütés? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés

A védőnő azt mondta, hogy kenjem be disznózsirral meg olivaolajjal, de rosszabb lett.

Ez nem ilyen gombás fertőzés? Orvoshoz csak holnap tudunk menni.


A sudocrem nem használ, a gyógyszertárba először adtak bapanthen sensiderm krémet, az csípte neki, aztán kaptunk infantum krémet, de az sem remekel.



[link]


[link]


2015. szept. 8. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sima bephanten, a sensiderm másra jó!
2015. szept. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a canestent, nekem is gombásnak tűnik, bár nem vagyok orvos, csak kétgyerekes anyuka.
2015. szept. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
próbáld meg hogy lemosod kamillás vízzel, és addig hagyod szabad levegőn míg tudod hagy szellőzzön. Szerintem ez nem gomba, inkább mintha kicsípte volna neki. Mennyi idős? Nem jön még a foga?
2015. szept. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ne törölgesd, hanem pelusozásnál mosd le vzzel. Nagyon jó a boraxos popsikrém. Receptre olcsóbb, de anélkül is kikeverik. Legyen minnél többet szabadon. Esetleg egy nap többször bekenheted canesternel.
2015. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

5 hónapos és kijött már két foga.

Felhívtam a régi védőnőnket és ő is azt mondta hogy ki van csípve és kamillával mossam törlőkendő helyett.

2015. szept. 8. 10:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia, a lányomnak is időről időre ilyen volt a feneke sajnos. A gyerekorvos azt mondta, hogy gomba. Nála is a kamilla vált be, meg a candibene teva. Én is kamillás vízzel mostam a fenekét, semmi popsikrém, mert az is fájt, ha hozzáértem. Meg este is kamillás vízben fürdött, sokat volt szabadon, és 3 nap alatt helyrejött neki.
2015. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagyis nem popsikrém, hanem popsitörlő. utolsó voltam
2015. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fiamnak ahol a zsák és a fütykös összetalálkozik, ott volt ilyen vörös. Bármivel kentem (popsikrém,kamilla,canesten,körömvirág)nem segített, orvos is írt többféle gombaölőt, semmi, már teljes kivoltam, mert már vérzett is.

Ami segített:gyógyszertári "piros festék", (pár száz ft) orvos írta ki, egy folyadék, ami befog pirosra mindent, amivel érintkezik, plusz a pampersről áttértünk a liberora.

(szerintem a pampersben lévő "illatosító" volt a ludas)

Ez fél éve volt, azóta semmi baja.

2015. szept. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk teljesen ugyanígy néz ki a popsija körül, ugyanilyen sebes. Csak nekem kislányom van. Akkor csípi így ki neki, amikor jön a foga. Már van neki 4, de mindig, amikor ilyen volt a popsija, tudtam, hogy 2 héten belül kibújik a fogacska. Úgy is lett!! :) csak és kizárólag a Bepanthen PLUS segített rajta, este fürcsi után vastagon bekentem, reggelre elmúlt.
2015. szept. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Este szinte nem lehetett megfürdetni mert a víz is csípte. Vettem olyan boraxos krémet, remélem segít. Délután elviszem bőrgyógyászhoz.

Nem gondolom, hogy a fogától lenne, mert akkor ennyire nem volt vörös sebes amikor kijött a két foga. Igaz elég híg a széklete.

2015. szept. 9. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!