Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nézzétek meg, hogy ez pelenkak...

Nézzétek meg, hogy ez pelenkakiütés? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés

A védőnő azt mondta, hogy kenjem be disznózsirral meg olivaolajjal, de rosszabb lett.

Ez nem ilyen gombás fertőzés? Orvoshoz csak holnap tudunk menni.


A sudocrem nem használ, a gyógyszertárba először adtak bapanthen sensiderm krémet, az csípte neki, aztán kaptunk infantum krémet, de az sem remekel.



[link]


[link]


2015. szept. 8. 08:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk is csípte a víz is neki este fürdetésnél. Kicsit langyosabbra csináltam a fürdövizet, ugy nem csipte neki. A hig széklet is megvolt végig, amig ilyen piros volt a popója, és mondom, rá 2 hétre kibujt a fog! :) nade nem akarok okosabb lenni a börgyògyásznál, majd ö megmondja! :)

a kislányos anyuka voltam

2015. szept. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, sokat segítettetek. Ez a boraxos krém nagyon jó, sokkal szebb lett a feneke egy nap alatt. Úgyhogy gombás neki.

Csak nem tudom miért van ez. Plussz azt sem tudom, hogy pelenkát kell cserélnem?

2015. szept. 10. 06:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!