Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok a testvéreteknek a...

Adnátok a testvéreteknek a saját petesejtetekből, ha neki máshogy nem lehetne gyereke?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre nem rólam van szó,hanem egy ismerősünkről.

Az ismerősünknek a tesója inkább gyorsan terhes lett,mint hogy adott volna a tesójának a petesejtjéből,és így már kicsúsztak az időből,hogy tőle kaphatna...

3. gyereke lesz az ismerősünk tesójának..

Neki meg megszakad a szíve,hogy már egy csomó féleképp próbálkoztak,de nem jött nekik sajnos össze..


2010. márc. 12. 15:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

15:21-es vagyok

Nekem már nem lehet több babám(3 van).Én Úgy gondolom nem lenne semmi gondom a helyzettel,hiszen nem én hordanám ki!Nem lenne meg ez a kötelék köztünk!És jó érzéssel töltene el,hogy segíthettem!

2010. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Igen,én is erre gondoltam,hogy ha nekem is lenne már 3,és nem egy,akkor már máshogy gondolkodnék,de addíg lehet,hogy én is arra gondolnék,hogy ő lett volna a második,és hú de hasonlít az ő kis szája mondjuk az enyémre,meg ilyenek...

Szóval belegondolva én nem tudom....

Azért sem bírom rávenni magamat,hogy ennek az ismerősünknek esetlegesen felajánljam,mert amúgy elvileg csak tesótól lehetne,de megoldják,hogy ne csak úgy lehessen....!

2010. márc. 12. 15:34
 13/24 anonim ***** válasza:
62%
Nem adnék, de nem is igérném meg, szóval így hogy ő előtte megigérte, elég csúnya dolog.
2010. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez nagyon kényes dolog,most itt sokan azt ágják rá ,hogy persze hogy adnák,de ha belegondolunk,nem volna olyan egyszeru helyzet.Mert most mi van akkor,ha ráut elottem a gyerekre,vagy rákiáltana,milyen rossz volna azt elnéznem,mégis az én gyerekem,és nem tudom,hogytudnák e a szemébe nézni,szoval ez nem egyszeru dolog,sok problémát okozna,szerintem.A másik oldal,meg hogy jo érzés volna segítenio,de személy szerint én nem hiszem hogy adnék.
2010. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
52%
Én sem adnék, mert belehalnék a tudatba, hogy én vagyok genetikailag az anyja, és nem velem van. Úgy élném meg, mintha lemondtam volna róla, mintha örökbe adtam volna.
2010. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
40%
Én nem adnék. Tulajdonképpen az én gyerekem lenne, akit nem én nevelek, az úgy meg nem az igazi érzés.
2010. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez nehéz kérdés, én már sokat gondolkoztam rajta. A sógornőmnek nem lehet gyereke, csak esetleg így (túlvan egy csomó inszemen, 4 lombikon, 10 év, szörnyű), de csak vér szerinti családtagtól kaphat, azt mondták, én meg nem vagyok az.

Arra jutottam, hogy a 2 hugomnak adnék, de másnak, így neki nem. Nehéz ezt megmagyarázni, nem is biztos, hogy érthetően meg lehet fogalmazni. Nem tudnám elképzelni, hogy ők neveljék az én és az ő férje genetikai gyerekét. Nem élnek olyan körülmények között, mint mi, ráadásul vidéken messze, és olyan lenne, mintha odaadtam volna az egyik gyerekem nekik, de tudnám, hogy soha nem lesznek olyan körülményei, olyan lehetőségei, mint azoknak, akiket én nevelek. És nem csak az anyagiakról van szó.

A hugaim azért mások, mert ők a testvéreim, velük más a helyzet, azt valahogy el tudnám képzelni.

Amúgy ez az egész nem csak annyi, hogy valaki ad egy petesejtet és kész. UUgyanúgy kezelik, mint a lombikprogramban résztvevőket. Hormonkúra, leszívás, stb., szóval a szervezetnek is elég kimerítő, nem szívesen vállalnék be egy hormonkúrát akárkiért, ki tudja hogy reagál rá a szervezetem, és nekem is van családom.

Ráadásul addig én sem tudnék dolgozni, kiesett pénz, stb, szóval nagyon összetett dolog. NEHÉZ!

2010. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
88%

a testvéremnek adnék, csak neki, mert tőlem kaphat esélyt arra a csodára, h hogy néznék arra a gyerekre?, hát különleges helyet foglalna el a szívemben az biztos, de nem gondolnám h az anyja vagyok...

sajnálom az ismerősödet, tényleg nem jó h megígérte a tesója, inkább mondta volna h nem.....nem ide tartozik,de nagyon utálom az ilyen embereket

2010. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tudom.A tesoimnak valoszinuleg adnek.Tenyleg nem konnyu helyzet.

8 honapos kisfiu anyukaja

2010. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, adnék!
2010. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!