Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok a testvéreteknek a...

Adnátok a testvéreteknek a saját petesejtetekből, ha neki máshogy nem lehetne gyereke?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre nem rólam van szó,hanem egy ismerősünkről.

Az ismerősünknek a tesója inkább gyorsan terhes lett,mint hogy adott volna a tesójának a petesejtjéből,és így már kicsúsztak az időből,hogy tőle kaphatna...

3. gyereke lesz az ismerősünk tesójának..

Neki meg megszakad a szíve,hogy már egy csomó féleképp próbálkoztak,de nem jött nekik sajnos össze..


2010. márc. 12. 15:14
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásokat!

Azért örülök,hogy nem csak én gondolkodom így,hogy olyan,mintha az én gyerekem lenne,ha odaadnám a petesejtemet....

Örülök,hogy nem vagyok ebben a helyzetben..,de még lehetek,mert a tesómnak még nincs gyereke,és már 33 éves,tehát ő is benne van a korban.


Azért még várnám a többi gondolatokat is ebben a témában! :)

Nagyon köszi! :)

2010. márc. 12. 18:31
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnek, adnek, miert ne!
2010. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

ezen még eddig nem gondolkodtam.nekem 2 gyerekem van, nem is lehet több..egészségügyi dolog miatt. sajnos a nővéremmel is gondok vannak teherbeesés terén. de azt hiszem, ha felmerülne ez a kérdés, beleegyeznék. szeretném végre őt is olyan boldognak látni, mint amilyen én vagyok.

és nem hiszem, h magaménak érezném a gyereket, hiszen nem én hordom ki. az apja úgyis az ő párja lenne a pabának. én kicsit úgy fognám fel, mintha az egyik vesémet kellene neki adni. azt is megtenném.

de csak a testvéremnek, senki másnak.mármint a petesejtet. T.

2010. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Adnék! Nem kérdés!
2010. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!