Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit visztek magatokkal a babának?

Mit visztek magatokkal a babának?

Figyelt kérdés

Ha pl. sétálni mentek, vagy nagybevásárlásra, esetleg nagymama-látogatóba? :)

Mennyi idős a baba?


22-ére vagyok kiírva, és fogalmam sincs, hogy mondjuk mit kell vinnem egy fél órás-1órás sétához vagy mit kell egy pár órás egyéb távolléthez.


Újszülött kortól 2 évesig jöhet minden :)


2015. szept. 10. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha csak levegőzni mentek ki, akkor elég egy + takaró, cumi, esetleg üvegben víz ha megszomjazna.

Hosszabb időre (néhány óra) váltás ruha, pelenka, pelenkázó alátét, popótörlő, popsikrém.

Ha valahova több napra mentünk akkor vittünk mindent, amit egy nap használunk

2015. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ennivalo, innivalo, pelenka, nedves torlokendo,- ami plusz, krém, cumi, játszos rongy. amikor pár hetes volt, akkor tejportarolo, cumisuveg melegen tarto termosz, egy body pluszban és volt egy pelenkázo alátét utazáshoz (Ezeket elég gyorsan elhagytuk, nem szeretek cipekedni :D)
2015. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindig velem van a pelenkázó táska. Abban van 2-3 textilpelus, 2-3 pelus, törlőkendő, krém, összehajtható vékony pelenkázó tálca.

Aztán 2 üveg bébikaja, kiskanál, 1 üveg víz + a cumisüvege.

Váltás ruha (body, nadrág, pulcsi, kabát, cipő, zokni), illetve a takarója is velünk van.

Emellett van egy játék a babakocsin, meg 2-3 még a táskában.


Ezt akkor viszem ha hosszabb időre elmegyek, esetleg látogatóba, vagy a húgomra bízom a gyereket akár egy napra. (olyankor több kaját és pelust pakolok)


Ha csak kimegyünk és teszünk egy kört a szomszéd utcákban, akkor csak a babakocsiban lévő játékot, cumisüveget és takarót viszem. Ebben az esetben ugye ha pelust kéne cserélni vagy kaját kéne adni, úgyis hazamegyünk.

2015. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sétáláshoz én semmit nem vittem, annyi hogy a babkocsi alsó részében ott volt az esővédő, egy + takaró és egy popsitörlő. amikor nagyobb lett és messzebb vagyhosszabb távon sétáltunk már innivaló és rágcsi is volt velünk.


minden más útra volt a táskában váltóruha, pelus, játék, popótörlő

2015. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Babakocsiban: esővédő, vekony takaró, napernyő. Víz

Autóban: játék, pelenkázótáska ebben egy steril cumisüveg, tapszer, egy kis üveg baba víz, váltás ruha, pelenka, textil pelenka. Később kanál, bebi étel, előke...

Most két éves: kő, falevél, virágszirom :) nagyreszt ezekre cserélődött a valtas ruha az maradt

2015. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

14 hónaposom van


Séta:

Alapvetően felöltöztetem az időjárásnak megfelelően. Kisebb korában mindig volt egy pléd és egy textilpelus (bukás esetére) a babakocsiban, most pedig ha kétes az idő, bedobok egy pulcsit/mellényt/kiskabátot, illetve esővédőt. Emellett vizet és ha hosszabb sétára indulunk, rágcsát is teszek el.


Bevásárláshoz, pár órás látogatáshoz:

A pelenkázótáskában alapból mindig van eldobható pelenkázó alátét, pár darab pelenka, popsitörlő, arc- és kéztörlő. Míg kizárólag szopott, vittem váltás ruhát és 2-3 textilpelust, amikor pedig már hozzátápláltam, raktam el az itthon készített kajájából. Mostanság vizet és rágcsát pakolok, külön kaját nem szükséges, mert szinte ugyanazt eszi, amit mi. Természetesen ha kétes az időjárás, plusz ruhát is rakok el.


Nagyszülőkhöz vagy több napos távolléthez:

Minden olyat, amit egy nap itthon is használunk (egy halom ruha, tisztálkodó szerek, alvós cuccok, pelenka stb.), illetve gyógyszerek.

2015. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Most két éves: kő, falevél, virágszirom :)"

ez nagyon aranyos :)

2015. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20 hónapos fiam. Rövid sétánál maximum vizet és a kis vödörkéjét cipeljük magunkkal, amibe gyűjthet kavicsot, falevelet, makkot stb. Ha a városba megyünk be sétálni, programra, vagy bevásárolni, akkor a Verdás kistáskájába pakolok popsitörlőt, pelenkát, vizet. Nálunk van a homokozós készlete is, ha játszótér felé megyünk, illetve a homokozós kis nadrágja. Ha játszóházba megyünk, akkor is csak pelus, popsitörlő és víz van nálunk.
2015. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Ha hosszabb időre tervezünk elmenni (3-4 óra), akkor csomagolok neki egy dörmi macit, kiflit, banánt ilyesmit is.
2015. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!