Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit visztek magatokkal strando...

Mit visztek magatokkal strandoláshoz babának (egy éves kor felett? És miből mennyit? (egész napra)

Figyelt kérdés
minden érdekel játék,törölköző,úszópelus stb.16 hós a lányom
2010. júl. 7. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát bár mi csak délutánra mentünk, de egész napra sem vinnék neki sokkal többet, ezek a mennyiségek nálam egész napra mennének:


- 3-4 úszós pelus

- 2 törölköző

- 2 textil pelus

- 6 sima pelenka

- ha van akkor úszónaci

- kisfiam szeret rajzolni, így rajzfelszerelés

- karúszó (elég vízbiztos a fiam, járunk babúszásra)

- gumi csónak (ha nem akarod, hogy nagyon vízben legyen, mondjuk starndra nem biztos, hogy vinnék de Balcsira igen)

- 3-4 váltó ruha

- sok kisautó/ kislánynak pár kedvenc játéka

- naptej

- rágcsa /ízlésnek megfelelően

- sok innivaló

Plusz a saját felszerelésem

2010. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron 1 éves múlt a kislányom, egész nyáron a Balatonon voltunk, és ez volt a napi pakkom ami rá vonatkozott: szélsátor (napsütés ellen), pokróc (amire feküdtünk), törölköző, fürdőbugyi (2 db), sapka, ennivaló (gyümölcs, és valami szilárdabb nasi pl kölesgolyó), innivaló, naptej, játékok vízbe (öntözőkanna) kis gumimatrac vagy csónak, úszógumi, játékok kintre (homokozóba, kislabda, könyv). A babakocsi jól meg volt pakolva. :) Mondjuk én egész nam sosem voltam/vagyok vele strandon, ebédelni és utána aludni mindig hazamentünk, majd délután vissza, szerencsére 10 perc séta tőlünk a strand. Remélem segíthettem!
2010. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22 hónapos a kisfiam, előző voltam
2010. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első voltam, a 22 hónapos kisfiú anyukája
2010. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző 14.41.-es vagyok. Idén már szobatiszta a lányom, így az előbb elfelejtettem írni a pelusos kellékeket. 3-4 pelus, popsitörlő, popsikrém. Illetve jó ha van egy játszós ruha is, amit homokozóban ráadsz.
2010. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettetek Igalba megyünk lesz néhányszor ha bírja hogy egész napra megyünk de főleg délután félsátor mennyire szükséges?
2010. júl. 7. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:

-homokozójáték,vízbe játék: hajó, gumiállatok, locsoló, pohár ilyesmi

- strandsátor, mi nagyon szeretjük, mert lehet benne játszani, aludni, enni, véd a széltől, a naptól, egy kiló az egész és pofon egyszerű felállítani

-pléd

-2 törölköző

-3-4 úszópelus, fürdőruha

-4-5 pelus, popsikrém, popsitörlő

-vékony pólóruha a homokozáshoz, kis kalap

- naptej(min.30faktoros)

-innivaló lehetőleg hűtőtáskából

-pár szendvics

-gyümölcs

-úszógumi, karúszó

-képeskönyv, mágneses rajztábla (ha szereti ezeket)

- 2-3 textil pelus, hogy betakard ha alszik, illetve minden másra amire használod

Mi kb. ennyivel jártunk tavaly a 14hósommal, idén már szobatiszta úgyhogy a pelusok nem kellenek, de minden más maradt

2010. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14.41.-es vagyok. A szélsátor nem elengedhetetlen tartozék a strandoláshoz, de ha van ilyenetek és befér a strandcuccok közé, akkor vigyétek el. Könnyű, kis helyen elfér, egyszerű össze és szétszerelni. Jó benne játszani, aludni, kicsit "elbújni". Tavaly 3 anyukával és a gyerekeikkel strandoltunk, a kicsik alig várták, hogy felállítsam a sátrat, úgy imádták. :)
2010. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!