Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Setahoz visztek magatokkal...

Setahoz visztek magatokkal pelenkat, torlokendot, egy valtas ruhat, enni-innivalot a babanak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, de a fiam 22 hónapos. bár sétához mindig csak teát vittem.
2010. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keveset evő,hányós fiam van,ezért még a boltba is viszek túlélő felszerelést(mind,amit leírtál).Inkább cipelem,mint hogy gond legyen.
2010. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a pelenkázó táskát viszem magammal mindenhová, ami a babakocsihoz volt. Ebben mindig van pelus, törlőkendő, krém, zsepi, víz, kölesgolyó vagy babakeksz, meg üveges bébi kaja is, általában amit nem kell melegíteni. Bár még sosem pelenkáztam parkban, de etetni már etettem padon. Ezek mindig legyenek nálad és akkor baj nem érhet. ja és esővédő is mindig van nálunk.
2010. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pelenkát, popsitörlőt, innivalót mindig viszek magammal ha sétálni megyünk, bár eddig csak az innivaló kellett. Egy éves a kislányom.
2010. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak teát, de nem szoktunk messzire menni. Ha tudom, hogy eltart a séta több, mint 2 órát, akkor viszek mindent, de ez csak akkor van, ha valakihez látogatóba megyünk. 8 hónapos.
2010. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen felszerelessel csak akkor indulok el ha valakihez megyunk vendegsegbe,setahoz csak innivalot viszek es zse

bkendot.

2010. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora, és milyen a séta hossza.

Mert pl a nagyobb (2-3óra) sétához vittem amit leírtál, mondjuk fél éves koráig, utána már csak teát, zsepit.

2010. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Csak azert kerdeztem,mert egy ismeros szerint ezeket a dolgokat egy 10 perces setahoz is vinnem kene magammal.

Ezt akkor mondta amikor par hetes volt a kisfiam.Most 9 honapos es epp osszefutottam vele a napokba es megjegyezte:"latom nem hallgattal ram".Termeszetesen hosszabb idore viszek magammal mindent de egy sima setahoz csak teat es zsebkendot.

2010. márc. 30. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!