Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket enekeltek babatoknak?

Miket enekeltek babatoknak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Ikreim vannak. Másfél évesek.

Még egészen pici babaként kiderült, hogy az énekhangomtól kikészülnek és torkuk szakadtából ordítottak. Viszont ha verseket szavalok nekik akkor csendben hallgatják, majd bealszanak tőle. Így én nem énekelek, hanem szavalok.


Egyébként mostanában a férjem azt mondogatja, hogy ki kéne mennem a határhoz, és ott ahol a migránsok átjönnek, hangossan énekelnem kéne. Szerinte mind visszafordulna..


Na akkor most gondolhatod, hogy milyen énekhangom lehet..

2015. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én sem énekelek, mert borzalmas hangom van!

Kimerül a dolog a Zsipp-zsupp, Boci-boci tarka Egy tál dödölle és ilyesmi kis csacskaságok félig-meddig énekelve előadásában. :)

Inkább mesélgetek, verseket mondok.

2015. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

1-es, hát ez jó, rég nevettem ilyen jót valakinek az őszinteségén. :D

Nálam is kimerül az "éneklés" a mondókázásnál, max dúdolni szoktam.

2015. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
általában nép dalokat
2015. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én épp honeybeast hős-ét énekelem neki miközben írok :) az megy a háttérben :D mindent... sok zenét hallgatunk (gyerekdaloktól kezdve rock-on át mindent) és énekelem neki amit tudok :)
2015. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem sincs éppen operaénekesi hangom, de szerencsére nem túl igényes a gyermekem ilyen tekintetben. Gyakorlatilag mindent éneklek neki. Főzés közben megy a rádió, akkor ami éppen "folyik", máskor népdalokat vagy ami eszembe jut énekkaros koromból. A legjobban a mutogatós dalocskákat szereti, ő is mutogat velem, nagyon élvezi.
2015. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ditta323 ***** válasza:

Fp tanulólabdával "éneklek" neki, mert a hangom tiszta erotikus :D

Én is inkább mondókázok neki.

2015. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem anno az énektanár mondta, hogy ezt az éneklés dolgot nekem nem kellene erőltetni :D

Attól függetlenül ami a rádióban szól, én is szoktam énekelni, de csak ha kettesben vagyunk a kisfiammal - ő nem szörnyűlködik még :)

Szoktam neki én is zsipp-zsuppot, csipp-csipp csókát, süti-sütit énekelni.

Illetve már mikor terhes voltam vele, és kiderült, hogy kisfiú lesz, sokat hallgattam és dúdolásztam az "Édes Kisfiam"-ot. Ettől valahogy mindig megnyugszik :)

14 hónapos

2015. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem sincs gyonyoru hangom, viszont rengeteget enekelek neki. Altatonak talaltam a youtube-on egy katicas dalt, nagyon jo. Olyan monoton, hogy gyorsan bealszik rajta :) frozen jegvarazst eneklunk let it go, imadja, 20 his de mar o is enekli, illetve Walt disney Anastasia mesebol volt egy regi december is gyonyoru. Regen ezzel altattam.
2015. szept. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Édes álmot...

Földlakó (ezt élvezte, pedig csendben énekeltem neki)

9. hónap (puf)

Macskarisztokraták - Skálák és arpeggiok

Felül az ég - Vacak 1. főcímdal

May it be

Meg kb. mindent, amit szeretek :)

2015. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!