Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket enekeltek babatoknak?

Miket enekeltek babatoknak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 16:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Vuk, Bogyó és Babóca főcím, Fisher Price tanulókutyás dalok, Pille-pille szállj le, Leszállt a csendes éj, ami babás.


De musical énekes vagyok, úgyhogy rendszeresen Rómeó és Júliát, Rudolfot, Mamma Miát és Valahol Európában-t is. :)

2015. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Tavaszi szél vizet áraszt, Weöres Sándor versei, és ovi környékén már egyéb gyerekdalokat, de az oviból úgyis hozza majd egyiket a másik után. Az úttörődalokat kihagytam :-) és a mai slágereket is.
2015. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mindent. Gyerekdal ötleteket találsz, ha beírod youtube-ra, hogy "gyerekdalok", vagy veszel Ringató köyyvet (4 kötet van azt hiszem). Én amúgy énekelek mindent, ami igényes (tehát mai rádió-"zenék" (Class-fm és társai) kizárva). Az operát szeretik, és azt is, ha szolmizálva improvizálok nekik.
2015. szept. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyszer egy hétpettyes katicabogárka,és

így ketyeg az óra tikk takk jár kezdetűt elalváskor ebben a sorrendben,ez minden este,(most három éves,de ha fáradt vagyok,és csak a tikk-takk van tervben,akkor befejezem,és szól,hogy most a katicát is...)

egyébként napközben rengeteg dal van,amit szeret,együtt is szeretünk énekelni,de van,hogy csak ő szeretne,vagy mondja,hogy csak én énekeljem...

Kiskrokis dalt is szereti(hol csavarogsz te kicsi krokodil)

a tévés mesék főcímdalait is mindig énekli,és a buszmegállóban is mindig mondja,hogy most a Noddy-s dalt :D Nem tudnám mindet felsorolni....

2015. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tom Benko ***** válasza:
Az én hangom inkább death vagy black metalhoz alkalmas, így felolvasok. Gergőnek annak idején a Csillagászat atlaszát, Botondnak most az Önző gént.
2015. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!