Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiétel vagy házi kaja?

Bébiétel vagy házi kaja?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, h bébiételt adtok inkább a picurnak vagy saját magatok készítetek neki kajcsit?

Én személy szerint (őszinte leszek) a gyümölcsöt mindig én pürésítem, és tízóraira adom.(alma, banán, körte, barack, répalé,..)Viszont uzsonnára adok főzeléket, és az bébiétel formájában teszem.(finomfőzelék, borsó, vegyes zöldfőzelék, répafőzelék)

6 hónapig anyatejet evett csak. Már lassan 7 hónapos, és ezeket eszi amiket leírtam. Sőt vacsira tejpép, bébikeksz. De husi még nem...


Nem nagyon akarok főzeléket főzni neki.

Oka:

1.A maradékot ki kell dobnom, senki sem enné meg.

2.Idő és energiaigényes.

3.Úgy tudom h a bébiételek is ugyanolyan jók. Sőt állítólag azok ugye ellenőrzött minőségűek.

Mi a véleményetek?

Ti hogyan csináljátok?


2010. márc. 13. 15:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi! Sok hasznos választ kaptam.
2010. márc. 13. 19:36
 12/12 anonim ***** válasza:
a fiam 1 éves koráig csak hippet evett, mindenből. én abban bíztam, és nem bántam meg.
2010. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!