Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok tippeket? 10 hós a...

Adnátok tippeket? 10 hós a babám, és néha úgy érzem teljesen "beszűkölök" agyilag. Dolgoztok valamit, vagy tanultok baba mellett? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 21:54
 1/5 anonim válasza:
próbálj sokat olvasni, bnőket áthívni, ilyesmi. milyen munkakörben dolgoztál szülés előtt?
2010. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen értem a kérdésedet. Két gyerekem van egy 20 hós és egy 6 hónapos. Lassan 2 éve nem dolgozom. Igazából akkor jó, ha társaságban vagyok velük. Amikor az idő engedi, rendszeresen járunk játszótérre, már az is segít egy kicsit. Ettől függetlenül ki vagyok éhezve egy kis agymosásra már én is. Nagyon szeretnék elmenni legalább egy okj-s tanfolyamra, ha a kicsi már nem szopizik. Én már komolyan kezdem úgy érezni, hogy mindent elfelejtek mire újra munkába kell állnom.
2010. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én könyveltem itthon amíg gyed-en voltam. pénzügyi osztályvezető vagyok, tehát effektív könyvelést úgysem csináltam már egy ideje, pedig szerettem :) szóval besegítettem az unokatesómnak, akinek könyvelő irodája van, így végig naprakész maradtam. szóval szerintem, ha van rá lehetőséged, vállalj valami ilyesmi kisegítő munkát a szakmádban! emellett én sokat eljártam sportolni is, meg kozmetika, ilyen helyekre, és a hobbimra (fotózás) is szakítottam időt. persze ez anyósom állandó és aktív segítsége nélkül nem ment volna :) és érdekes, hogy az összes időtöltésből a MUNKÁT élveztem a legjobban!
2010. márc. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bankban dolgoztam, tehát oda egy egy napra nem mehetek dolgozni.Gondolkodom hogy a mérlegképest megcsinálom, de oda be kéne járni a suliba, és segítségem nincs, nagymamák vidéken...

Próbálok minél többet társaságba menni, de pl most 7végén is kettesben vagyunk a babámmal, párom elutazott, és nagyon rosszul viselem..

2010. márc. 14. 06:42
 5/5 anonim ***** válasza:

én most kezdtem el egy okj-s tanfolyamot. logisztikai ügyintéző szakon. esténként olvasgatok, keresztrejtvényt fejtek.

de én is úgy érzem , hogy elhülyülök. mert itthon a babával nem tudunk olyan felnőttesen beszélgetni, oké , hogy nem gügyörészek neki, de azért mégiscsak más.

kitartás , jön a jó idő és könnyebb lesz...

2010. márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!