Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szeretnek a babák...

Miért nem szeretnek a babák hason aludni? És hogy tudom rávenni hogy maradjon ugy, mert most bibis a popsink és ugy kéne sokat feküdnünk!

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én babám kizárólag csak hason alszik, hanyat csak kalimpál. Nem biztos, hogy sikerül átszoktatnod. Próbáld meg az öledbe elaltatni és úgy letenni hasra aludni.

Sok sikert és kitartást és gyógyuló popsit!

2008. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerekem a hasán aludt, addig amíg nem forgolódtak. Én mindíg a vállamon altattam el őket és utána a hasára raktam le.
2008. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Irigylem a két előttem írót! Az én kisfiam sem szeret hason lenni. Most viszont,naponta többször hasra teszem, hogy emelgesse a fejét. Csak pár perc az egész, mégis mindíg sírás a vége. Ha úgy kellene aludnia, szerintem inkább napokig nem aludna! Jobbulást!
2008. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
probald szopiparnara fektetni!
2008. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!Ez jó ötlet ,hogy elaltatni utána hasar rakni!! Kipróbálom! üdv egy 4 hetes kisfiu anyukája
2008. szept. 9. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:

4 hetesen a mi kisbabánk sem szerette ha hasra tettük, sőt még sokáig utána sem. Azért mi próbálkoztunk, de míg sírt mindig visszafordítottuk. Aztán ahogy telt az idő, elérkezet az a pillanat mikor már nem sírt ha hasra tettük, de még mindig nem bírta így sokáig. Napról-napra ahogy erősösött a nyaka, vállai úgy bírta több ideig a hasonfekvést. 3 hós kora körül kezdett próbálkozni az átfordulással, 4 hónaposan átfordult hasra és egyre jobban szereti. Most lassan 5 hónapos lesz és pár napja úgy vesszük észre már csak így hajlandó aludni éjszaka is. Az elején próbáltuk visszafordítani, de rájöttünk, hogy hason egyedül is elalszik és most már szereti. Nektek most fontos lenne, hogy hason aludjon a popsija miatt, erre én is azt a megoldast tudom javasolni amit egyik előttem szóló, hogy mikor kézben elalszik úgy fektetitek le hasra. Milyen popsikrémet használsz? Lehet, hogy a peuls miatt pirosodott meg a kis popsija?

Gyógyulást!

2008. szept. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

elérkezet+t

pelus


bocsi a hibákért (utolsó válaszadó)

2008. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!