Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az, ami szerinttetek nem...

Mi az, ami szerinttetek nem kell erről a listáról a baba 4 hónapos koráig (vagy egyáltalán)?

Figyelt kérdés

- mellszívó+ a hozzá járó cumisüveg

- tejtartótasak fagyasztóba

- tejtároló edény (3db, cumisüvegfej rátehető)

-szoptatóspárna

- orrszívó: porrszívóhoz

- orsszívó: szájjal kiszívható útközbenre, és éjszakára +orrmosó is egyben

- merev aljú pelenkázófeltét

- Mam cumisüveg melegentartó táska/termosz

- sterilizálófolyadék

- pelenkázó alátét (összecipzárózható kisméretűre, elfér benne egy adagnyi pelenkáznivaló)

- hálózsák

- ikeás vízlepergetős előke

- babakád



2015. szept. 23. 18:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Amig nem tudod, hogy tudsz e szoptatni majd, addig nem kell ilyen sok tapszeres dolog, egy cumisuveg keszenletben, hogy legyen ha kell.halozsakot 4 kg folott lehet csak hasznalni, es amig picik nagyon felesleges is, csavard be takaroba. 3-4 honaptol mehet a halozsak.
2015. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mi első pillanattól használtuk a hálózsákot, mondjuk az én fiam 4 kilóval született. De nem kell azért azzal 4 hónapig várni egy normál babánál.
2015. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ja és nem felesleges piciknél sem, mert ha később akarod hozzászoktatni, már nem valószínű, hogy elfogadja és rohangálhatsz takargatni.
2015. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Amit én ebből nem használtam az első hónapokban:

Orrszívó (de ezzel érdemes készülni, hisz nem tudni.nekem elemes volt)

-sterilizálófolyadék

-termosz

-előke

-tejtartó tasak

-tejtároló edény (nekem beállt a kereslet-kínálat és nem fagyasztottam le soha)

2015. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

vizlepergetos elokével még ráérsz..

sterilizálofolyadékot nem használtunk, se orsszivot, ami szájjal szivos.

pelenkázo feltét- alátét...az nem tudom mi..nekunk volt egy ikeás pelenkázo -szivacsunk, az a komodra volt téve (ami egyben pelenkázo is)...erre a szivacsra meg pléd.

2015. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

- tejtartótasak fagyasztóba

- tejtároló edény (3db, cumisüvegfej rátehető)

- szoptatóspárna

- orsszívó: szájjal kiszívható útközbenre, és éjszakára +orrmosó is egyben

- sterilizálófolyadék


Szoptatáshoz csak ha tudod már, hogy lesz e annyi tejed, hogy szükséged lesz rá, sterilizálni pedig úgy sterilizáltam, hogy kifőztem. Én próbálok minél több vegyszert elkerülni...

2015. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Ditta323 ***** válasza:
Inkább azt írom le mit használtunk/unk: Cumisüveg (2db volt, de elég lett volna 1 is), orrszívó: kézi (kb 3 napot használtuk), hálózsák és babakád. Előkét 1 hétig raktam a nyakába, de mindíg tépte, úgyhogy azzal együt 1-2 dolgot feleslegesen vettem meg (van mellszívóm, de nem tudtam használni).
2015. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Bella169 ***** válasza:

15-ös


A pelenkázó alátét a babkocsi táskájának a felszerelése. Az enyém mondjuk házi gyártmány (a hátlapja viaszos vászon, hogy le lehessen fertőtleníteni, miután idegen nem steril felülettel érintkezett és nem kell hozzá minden alkalom után kimosni az egészet). Hasznos ha megyünk valahova és pelenkázni kell, akkor azt kiterítem. Bélelt így biztos nem fektetem a picit hideg, kemény felületre. Szerintem hasznos.

2015. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
koszi :) ááh, igen, olyanunk nekunk is volt! a táskával egyutt vettuk, hasznos volt.
2015. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Én ilyesmit néztem ki pelenkázó alátétből:

[link]


Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak, ki is húztam pár tételt, tulajdonképpen egész sokat, férjem boldog lesz:)

2015. szept. 23. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!