Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti végig tudtátok nézni,...

Ti végig tudtátok nézni, ahogyan megszúrják a kicsiteket?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 23:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Igen, miert? Jobb lenne, ha elkapna egy tucatnyi betegseget az oltasok helyett?


Nem kell ezt tulaggodni, 10 perc mulva mar el is felejti, hogy tortent valami.

2015. szept. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Két naposan kapta a BCG oltástna kórházban, ott a kórteremben, előttem. Tudom, hogy fontos és szükséges, de borzasztó volt abban a hormongőzös állapotban, jobban bőgtem, mint ő. A kéthónapos oltást már sokkal jobban bírtam, ott nem bőgtem.
2015. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

hááát, nálunk volt olyan az életünkben, hogy a doktornő közölte, kéne egy kis agyvíz a gyerekből... nekem kellett volna lefogni, na azt nem bírtam, végül az előkészítésnél a vérvételnél kilökött 2 nővérke a kisműtőből mert úgy látták nem vagyok magamnál :)

azt gondolom, hogy egy szuri az semmi, a gyerekem egészségéért teszik és nagyon is támogatom! ha beadattuk volna az egyik nem kötelező oltást, nem kellett volna "egy kis agyvíz" a gyerekemből (szövődmény lett az ártalmatlan betegségből)...

hidd el, ennél sajnos sokkal cifrább dolgok is fognak történni a gyerekeddel, ne legyél túlérzékeny annyira,, egy injekción ne akadj ki :)

2015. szept. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem néztem a szúrást. A kisfiam szemébe néztem, és igyekeztem bátorítani.
2015. szept. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Persze, sajnalja az ember, de ez szukseges rossz, jobb, mintha elkapott betegsegben latnad szenvedni.
2015. szept. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
3-as, melyik volt az?
2015. szept. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%

Nem. Jóval arrébb mentem, de így is hallottam a sírását, és abban a másodpercben én is elsírtam magam.

Mint ahogy utána az első kötelező/ajánlott oltáson is.

Sajnos megmaradt a sírósságom azóta is, főleg hogy másodikkal vagyok terhes a vége fele.

2015. szept. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Nem, mivel alapból tűfóbiám van. A gyerekorvosnak jeleztem, így az lett a protokoll, hogy oltás/injekció idején a férjem is ott van. Ő fogja le, én meg a gyerek kezét fogom és háttal vagyok a beavatkozásnak.

Szerencsére a gyerek annyira nem szokott kiborulni az injekcióktól, pár másodperc alatt meg lehet nyugtatni, az orvos meg addig gyorsan eltünteti a tűket.

2015. szept. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
hat persze, ki legyen mellette, ha nem en? Lefogod, kozben batoritad, dicsered. :) meg megszakad a szived... Masfel evesen en fogtam le vervetelnel. Nem vinnem olyan helyre, ahol nem lehetek vele kozben.
2015. szept. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Picit emelkedik a vérnyomásom, de alapvetően nem csinálunk ebből ügyet. 5 napos korában vérvétel volt, még kórházban voltunk és nem engedték, hogy bent legyek. Bent üvöltött és meg kint elpityeregtem magam, mert bántott, hogy nem lát engem és fél. Akkor sem a szúrás miatt, hanem, mert nem lehettem bent.
2015. szept. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!