Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti végig tudtátok nézni,...

Ti végig tudtátok nézni, ahogyan megszúrják a kicsiteket?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 23:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam nézni, de persze fogom a gyereket, azt se bírom nézni ha engem szúrnak.
2015. szept. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. szept. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én mindig lefogom mig szúrják, nem szoktam odanézni, közben beszélgetek a csepplánnyal. :) Egyébként csak fél percig sir, utána valóban mintha mi sem történt volna.


3-as engem is érdekelne, hogy melyik oltás kellett volna beadatnod, az agyhártyagyulladás ellenit?

2015. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. szept. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Köszi a választ 3-as, na szúrás ide-vagy oda, eggyel több vagy kevesebb, én jövő hónapban beadatom neki az meningitis ellenit.

Szerencsére a kislányomat nem nagyon hatják meg az oltások, sem akkor a szúrás, sem utána. De konkrétan magát az oltást nem szoktam nézni, a gyerekre figyelek, és próbálom lefogni, hogy ne mozogjon. :)

2015. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Minden gond nélkül, sőt közben bohóckodok is neki, sokszor bejön. Soha nem csináltam belőle ügyet, egy hónapos korában voltunk kórházban, akkor a fejébe tettek branult, azt is gond nélkül néztem. Most már két éves, most én járok többet orvoshoz, és ő nézi, hogy mit csinál, vérvételnél már mindenki tudja, hogy tőlem vesznek, mert a fiam hangosan kommentálja, hogy au, fáj, anya, au fáj anya, ápolónők rajtunk mosolyognak mindig.
2015. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nem szoktam nézni, hanem fogom a kezét simogatom az arcát és őt nézem amíg a doki be adja a szorit. de vacak érzés így is, mert nem azt látom hogy megszúrják hanem a fiamat ahogy kirajzolódik az arcán a fájdalom és elkezd sírni....amikor kettőt kap még rosszabb mert nem vehetem fel azonnal hanem kicsit megnyugszik és kapja a következőt...én az első (két hónapos) oltásnál majdem hánytam olyan gyomoridegem lett mikor kapta az oltást.
2015. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Vilcsianyuja ***** válasza:
Sose nézek oda, a gyerekre koncentrálok, hogy rendesen fogom-e, és persze próbálom nyugtatni, vigasztalni. Engem is azt tesz paffra lelkileg, ha nem lehetek a gyerek mellett ilyenkor. Két gyerekemnél is átélem, hogy nem lehettem benn a kórházi kezelőben, mikor betették a kanült a kezükbe, de az egész osztályt bejárta az ordításuk. Én meg kinn bőgtem. Ha ott lehetek (oltásokon kívül volt már részünk vérvételekben is), mindig van lelkierőm, soha nem kerülök pityergésközelbe sem, bármennyire ordít a poronty. Valahogy más funkcióra van kapcsolva olyankor egy anya agya szerintem, mikor ott lehet a gyerek mellett, mint amikor csak távolról aggódhat érte.
2015. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A szúrást én se szoktam nézni, csak az arcát és közben simogatom, bátorítom. Amúgy szerencsére a lányom jól viselni, pár másodpercig pityereg, de aztán rögtön megnyugszik és mosolyog tovább. Volt olyan oltás is, már nem emlékszem melyik, amelyiknél elfelejtett sírni, mert annyira lefoglalta éppen valami más, úgyhogy szerencsések vagyunk.
2015. okt. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!