Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 napos, anyatejes babámnál...

14 napos, anyatejes babámnál nem sok a 280 grammos hízás 1 hét alatt?

Figyelt kérdés
Párszor mértem szopizás előtt-utan és többször is volt, hogy 100 ml-t evett!:)
2015. okt. 1. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. És ne mérd! Amíg rendesen eszik-alszik, van pelus is, nem kell méregetni. Lazíts többet, és ne kattogj a témán!
2015. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerek más ütemben fejlődik, nem sok.
2015. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi és igazad van kedves első, hogy nem jó méricskélni! De most a doki kérte, hogy mérjem le 1 hét különbséggel, hogy lássuk mennyit hízik!

Én meg csak pusztán kíváncsiságból mértem le párszor, azt hittem jóval kevesebbet eszik 1 szopi alatt!:)))) de befejeztem! 😃

2015. okt. 1. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem sok. lelassul majd 2-3 hónap múlva.
2015. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most hagyd abba a méregetést mert megbolondulsz. Havonta egyszer amikor betölti a hónapot, mérd le és annyi. Egyébként nem sok, nekem mindkettő 1kg-ot hízott első hónapban.
2015. okt. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az 1 kilo meglesz lalunk is! 😉
2015. okt. 8. 07:52
 7/8 anonim ***** válasza:

És ha sok? Nekifogsz éheztetni? Mert az orvos azt mondta? Mert szerinted ha az emberek különbözőek, akkor a babáknak egyformáknak kell lenni?

Van egy remek mondás. Minden gyermek felnő az anyja minden jószándéka ellenére is.

2015. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom Emese!;)
2015. okt. 14. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!