Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél éves heti 7 napos edzéster...

Fél éves heti 7 napos edzéstervem volt. Abba hagytam 1 hónapja, elölről kezdjem? 22/L

Figyelt kérdés
Januárban olyan 64 kgról indultam, lementem 55-re, de nem láttam változást, ha tükörbe néztem. Abba hagytam feladtam, mert úgy éreztem nekem ez nem megy, illetve vizsga időszakom volt a tanulás vett rá a stop-ra. Ma nézegettem a képeimet, ledöbbenve néztem végig, mennyire izmos voltam már a végére, és mennyire jó alakom volt. Akkoriban ez fel se tűnt, az ilyen normális, hogy nekem nem tűnt fel? olyannak éreztem magam, mint a kezdetekkor, formátlan zsíros nagy malacnak.. Ami vissza nézve nem igaz :( Diétán voltam, nagyon kevés szénhidrát, egészséges életmód, semmi üditő semmi csoki, cukor. Most mint akit kicseréltek negatívba, kívánom az édességet miden nap előtte eszembe se volt.. Ha megint elkezdem a diétát, akkor jól gondolom, hogy először a szervezetem, csak tartalékolni fog és még akár hízhatok is? Vagy ilyenkor fokozatosan álljak vissza a diétámra? az edzést tegnap már elkezdtem, de ugy mint januárban az elején. Vagy ez hülyeség? Mert jobb fizikummal rendelkezek mint fél éve, sokkal jobb. Gondoltam, még arra, hogy kezdésnek a januári aztán ez ilyen átmozgató lenne, s utána fokozatosan ugy 6 hét alatt felépíteni azt ahol tartottam, heti 3-4 kardió 2-3 nap súlyzós edzés pihenőnappal. Néztem cm-ben combra 1cm híztam csipőre popsira stb 2-3 cm-ket :( Mérlegre megmondom őszintén nem merek állni! :(

#diéta #fogyás #edzés hízás
2014. jún. 10. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell átmenet a diétánál. 1 hónap kihagyás nem sok, én nem kezdeném elölről az edzést.
2014. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10 kg mínuszt, ha nem láttál a tükörben, akkor el kéne menni pszichológushoz
2014. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem lesz az az ugy nevezett "jo-jo" efektus?
2014. jún. 10. 22:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezen is elgondolkoztam, most bevallom :( Ijesztő lett a felismerés, hogy az én vagyok a képen és előtte 2x akkorának láttam magam. :(
2014. jún. 10. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
off: milyen edzéstervet követtél?:-) én kb 7 kilót fogynék..ch szegény diéta ok, de milyen sport? RR-torna sajna nekem nem vált be, mint oly sok embernek itt gykn. max 1 kg lemegy aztán visszaugrik.
2014. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jo-jo effektus akkor van, ha a kaloriamegvonas es a kaloriapluszos étkezés váltogatja egymást. Igazából nem diétákban kell gondolkodni hanem egy jól belőtt etrendben.
2014. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

22:39:

Havonta osztottam be mikor mit edzek, volt, hogy csak napokat cseréltem pl: 1. hónap Láb-popsi nap, 2. nap aerob 3. nap hát kar. 4. nap aerob 5. nap mell karr. 6. nap aerob 7. pihenő.

Kövi hónap: 1. nap váll kar- 2. aerob 3. nap láb popsi. 4. aerob. 5. nap mell kar. 6. nap aerob 7. nap pihi

Étkezés: Leosztva napi 5x étkezés. Mellette C-vitamin, D vitamin, Magnézium (Mg kis mennyiségben) L carnitin edzés előtt fél- 1 órával. Kávét is ittam.


A súlyzós edzéseim végén ugyan úgy volt minimum 10-20 perc kardió ami vagy szoba bicó vagy ellipszistréner volt. Ez így levezetésnek volt csak.


Edzéseket próbáltam mindig ugyan abban az időpontban tartani, és előtte nem ettem. Viszont éhgyomorra sose edzettem.

RR nem tetszik. Egyszer neki ültem leszámoltam a gyakorlatokat, mert utálom, hogy sipákol. és teljesen más szám jött ki a két oldalra... Plusz eredménytelen ha fél évig monoton ugyan azt az edzést csinálod a szervezeted hozzá szokik szerintem. :)

2014. jún. 11. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Végül mi lett?

Sikerült? :)

2016. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!