Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az egész...

Mi a véleményetek az egész napos kajámról?

Figyelt kérdés

sok ez igy?

és tudom hogy nem ettem zabpelyhet meg gyümölcsöt mert nem szeretem !


reggeli: két szelet Graham kenyér , csirkemellsonkával és egy Activia pille natúr joghurt

ebéd(2 kor) : zöldségleves, és túros süti

és most nagyon megéheztem és megettem mégegy Activia natúrt

sok ez igy ? ettől hízhatok ?



2014. jún. 5. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez túl kevés, az van ilyen étrenden aki 200 kg-s és az is csak felügyelet mellett. Ennél sokkal többet kell enni és mellette mozogni.
2014. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de ez inkább sok sztem :/

a joghurt este hízlal?

2014. jún. 5. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden amiben kalória van "hízlal", de mivel egész nap mozogsz a kalória nagy részét fel is használja a szervezeted. A joghurtban nincs sok kalória, de ezt te is megnézheted egy kalóriatáblázatban, egy ilyen drasztikus fogyókúra vége sokszor az, hogy lefogysz, majd ahogyan elkezdesz normálisan táplálkozni rohamosan kezdesz hízni, nem sok értelme van.
2014. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez kevés. A fogyás nem a koplalástól indul meg. Ha koplalsz csak arra kényszeríted a szervezeted, hogy raktározzon ezért a diéta után visszahízol. Legalább 3szor egyél naponta. A reggeli az oké, de ebédre süti helyett valamilyen sovány húst, pl. Csirkemellet kellene enned salátával. ( délben, nem délután) Vacsorára alacsony kalória tartalmú zöldség, gyümölcs. És lefekvés előtt 3 órával egyél utóljára, utána már ne. Nálam ez bevált. Persze a rendszeres mozgás mellett. Ha mégis megéheztem két étkezés közt, elrágcsáltam egy kisebb répát, vagy egy szem almát.
2014. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a mai nap kivétel volt a sütivel mert amugy a héten grilezett csirkemellet meg főzelékeket ettem , ls azért 2 kor mert akkor érek haza :D
2014. jún. 5. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!