Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le van maradva a babám?

Le van maradva a babám?

Figyelt kérdés
8 és fél hónapos már a babám. Szépen megfordul mindkét irányba, kúszik is rendesen, négykézláb hintázik, de még mászni nem tud. Nem ül még, csak rövid ideig vagy megtámasztva (nem szoktuk ültetni, tudom, hogy káros). Felállni se próbál, fölhúzni se próbálja magát, csak ülésbe próbálja magát hasizomból, de ez nem megy neki. Még nem mutogat vagy tapsol, mondani is csak olyanokat mond, hogy "dadada", "bababa". Eddig nem aggódtam, de mindenhol olvasom, hogy más gyereke már mit tud ebben a korban, van amelyik már jár is. Csak egy kis megnyugtatás kellene.
2015. okt. 2. 12:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ennyi idösen az én babam pont annyit tudott, mint a tiéd. Majdnem 10 honapos volt, mikor pár nap leforgása alatt felült, felállt, elkezdett mászni, megtette az elsö léoéseit kapszkodva és az elsö 2foga is kinött. Köpni nyelni nem tudtam konkrétan, csak ámultam és bámultam. Ne aggodj, hipp hopp megtanul mindent.
2015. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
na igen, ahogy írják nagyon hamar behoz mindent...a lányom nulláról 2 hét alatt tökéletesen tanult meg ülni, egy évesen mindenki rémisztgetett hogy baj lehet hogy még nincs foga, erre 14 hónaposan egy hét alatt 4 jött ki neki :)
2015. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én lánykám 8 hónaposan már ült,kúszott,mászott és kapaszkodva felállt,most 9,5hósan kezdett kapaszkodva lépegetni.

Ezt azért írtam le mert mindet kb. 2-3hét leforgása alatt tanulta meg. Elötte csak kúszott 7hósan. Tehát egyáltalán nincs lemaradva és lehet,h a tied is ilyen lesz,h ma még "semmit" holnap meg már "szakad" :-) ráadásul még 2foga is 8 hósan bújt ki,tehát tényleg egyszerre volt minden! Ne aggódj!

2015. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem szakad hanem szalad bocsi. :-)
2015. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!