Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki rendszeresen adott kecsket...

Aki rendszeresen adott kecsketejet a gyerekének az tapasztalta hogy ellenálóbb lett a betegségekkel szemben?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 20:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mennyi okos van itt. A nővérem a kisfiának 4 hónapos kora óta adta és képzeld el, egészséges veséi vannak 10 évesen. Na ehhez mit szólnak a mindenhez értők??? :)
2015. okt. 12. 21:20
 12/20 anonim ***** válasza:
66%

Attól, hogy ő megúszta, attól te megkockáztatod a tiednél? Az felelősségteljes!

Aki cigizik az sem mind lesz tüdőrákos, úgyhogy kínáld meg majd vele nyugodtan a majdan tinédzser fiadat, mert a szomszéd se lett rákos tőle :)

2015. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%

Na màris beindultak a trendkövető agyoniskolàzott anyukàk. Orvos tanàcsolta a kecsketejet,hogy azt adhatok fèlévesen a gyereknek a hozzàtàplàlàssal. Amúgy csoda hogy élnek akik 2000 előtt születtek, mert ők kaptak 1 éves kor előtt tejet. Jesszus, fel kéne akasztani mindenkit aki a hatalmas bizniszt jelentő tàpszerek előtt nem hagyta éhenhalni a gyerekét.

Bàr ha ilyen felnőttek lettek belőlük mint itt a vàlaszolók.... Hm lehet ez esetben valóban àrt,csak nem a veséknek,hanem az agynak.

Kedves kérdező! Nyugodtan adj kecsketejet!

2015. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%

Kiugrottam a másodikról és nem lett semmi bajom!! Ugorjatok ki ti is!


Kedves előző! Csak mert így is felnőttek ne mndjuk már, hogy az a legideálisabb megoldás, ha már egyszer bizonyítottan kárt tehet a gyerek veséiben!

Apámmal rövidgatyában szóratták a kertben a DDT-t. Mégis felnőtt. Ja hogy 55 évesen rákos lett? Mi köze ennek a gyerekkorához?!

Ez a baj az ehhez hasonló mára károsnak ítélt dolgokkal, csak mert pont nem lesz tőle beteg a gyerek, nem jelenti, hogy a ksőbbiekben sem amiatt lesz eü problémája.

Tessék lepontozni, én 2 éves korukig tehéntejet sem adtam, a legújabb ajánlás szerint 3 éves korig is lehet várni vele. Én a legjobbat akarom a gyerekeimnek, ha valami kockázatos nem rajtuk fogom kipróbálni.

2015. okt. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%

Ja és nem kell okolni a tápszerbizniszt, lehet szoptatni is.

Tápszer vs.kecsketej atyám. Ha nem tudtam volna szoptatni, akkor sem jutott volna eszembe semmilyen állat tejével pótolni a sajátomat, aminek köze sincs az anyatej összetételhez.

2015. okt. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
20%

Màr ne haragudj,de annak idején nem volt tàpszer. Arról meg sehol nem ìrtam,hogy most ahelyett kell adni tejet. Bàr ha ràszorulnék sem adnék vmi mesterséges vacakot a gyereknek,de majd meglàtjuk 40-50 èv múlva,hogy hasznos volt- e a tàpszer vagy ugyanús lesz allergiàs/ ràkos beteg felnőtt a tàpszeres gyerekektől. Amúgy teljes jóindulatból kérdezem,ha valaki nem ad tejet a gyerekének 3 éves korig utàna miért erölteti??? Hiszen az emberek 92%: a képtelen megemészteni kisgyerekkor utàn! Akkor ez nem szàndékos mérgezés ugye???

Amúgy annyi a véleményem az ilyen kötözködő hittérìtőkről,hogy biztos igazatok van és ennyi erővel valóban egyetek tehénszart,hiszen többmilliò légy nem tévedhet!

2015. okt. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
* ugyanúgy
2015. okt. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
33%

"Màr ne haragudj,de annak idején nem volt tàpszer."


Annak idején? Mit jelent ez a te szótáradban? A nyolcvanas években születtem, volt tápszer. Sőt, mondok jobbat, még korábban is volt. Nem értem, miért kell méregnek beállítani a tápszert, semmi baja nem lesz tőle a gyereknek, pont arra való, amire használják, és sokkal inkább alkalmas egy baba táplálására, mint bármilyen más tej (az anyatejet leszámítva). Hiszen direkt erre lett kitalálva.

2015. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
25%

Aki annyira veri a nyálát a kecsketej mellett, annak elmondanám, hogy ő is egy trendet követ (mert el ne mondja már nekem, hogy önmagától jutott eszébe kecsketejet tömni a gyerek szájába, ennyi erővel megkínálhatod ecetes uborkával is 3 hónaposan), csakhogy ez a trend már régen bedőlt!

Egy dolog, hogy sokan hivatkoznak a ,,bezzeg régen"-re, de meg kellene vizsgálni, hogy mennyi volt régen az átlagéletkor és mennyi most, illetve, hogy milyen nagyot fejlődött azóta a világ és az orvostudomány!

Ennyi erővel ha valami súlyos nyavalyát kapnál el, akkor a gyógyszert is utasítsd vissza, mert biztos csak az orvos találta ki és ő is benne van a gyógyszermaffiában!

Komolyan, az eszem megáll ezektől az okos összeesküvés elméletektől! Mondd, sokáig gondolkoztál rajta?!

2015. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
34%

Én is ezen röhögök 19-es :-D Szegény kérdezőnek jól átmosták az agyát a konteósok :)

Mondd csak a chemtrail-ben is hiszel?


Aztán amikor valamelyik közeli családtagod életét próbálják megmenteni gyógyszerrel akkor annak is mondj ellent, nehogy a gonosz gyógyszermaffia ;-)

2015. okt. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!