Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás gondok 6 hónapos...

Szoptatás gondok 6 hónapos babanal. Minden jo tanácsra, javaslatra kivancsi vagyok?

Figyelt kérdés
Babam most hat hónapos. Sajnos nálunk sokszor előfordult az idők során szopasi sztrájk (az elején a hasfajas miatt, késobb meg ki tudja..) de mindig átveszeltuk, sikerult megetetni, végül elmult pár nap alatt. Most mar sajnos megint tart egy ideje, a fogzasra gyanakodtam először de valószínű nem az lesz. Meg is jott közben, akkor három napig ordított majdnem minden szopi közben (gondolom rossz volt az íze). Most mar napközben ujra szépen eszik (neha tekereg kicsit) de egyebkent meg tudom etetni. A gond az utolso esti szopival van. Mar egy ideje képtelenség megetetni este, elkezdi mohón szívni aztán gyorsan feladja, sírni kezd, végül annyira behergeli magat, hogy nem tudok próbálkozni. Pótolni szoktam. A kerdesem igazából az, hogy mitől lehet?? Napközben bőven van tejem, spriccel a cicim ha megnyomom. Létezik hogy estére olyan kevés lenne hogy mar nem jon belőle? Emiatt bosszantja fel magat? Ejjel egyebkent ujra eszik, akkor megint van tejem. Próbáltam mar mindent, altatni előtte hogy ne legyen faradt, etetni 2 órával előtte, hogy ne legyen türelmetlen, nem használt. Épkézláb ötlet? Bocs hogy hosszú es az ékezetek miatt, telefonról irok.
2015. okt. 14. 21:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam mar fejni, de csak kézi mellszivom van es azzal nem tudok lefejni. De biztos hogy van benne, mert mikor szopizik akkor spriccel belőle a tej. Kipróbáltam a ringatast es a rongyit is de nem segített. Lehetséges hogy rájött ha eleget sír akkor nem kell szopizni es megkapja üvegből??? Mert mar csak erre tudok gondolni komolyan.
2015. okt. 15. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!