Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért változott meg minden...

Miért változott meg minden egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 hónapos. Eddig szépen átaludta az éjszakát, este 8-kor elaludt majd aludt 5-6 ig. 1 hete viszont újra ébred éjjel enni. Először hajnali 1-kor és reggel fél 7-kor másik nap hajnali 3-kor, 3.nap éjfélkor és azóta is így kel enni. Amikor éjfélkor kel még hajnali 5-kor ismét eszik. 240 ml tápszert eszik.

3 hónaposan elkezdtük a hozzátáplálást orvos javaslatára. Reggeli tápszer, tízórai tejpép ebéd vagy tápszer vagy főzelék, uzsi gyümölcs vacsi tápszer.

Lehet nem elég neki napközben amit eszik? Annyira el vagyok keseredve, hogy mi lehet vele. A víz nem elég neki. Vagy most próbám felülni és ezért többet használ fel a szervezete?


2015. okt. 15. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:

a babák felénél elromlik a jó alvóka ahogy megindul a mozgásfejlõdés. üdv a klubban.

amit tehetsz hogy nem alakitasz ki olyan szokásokat nála amik nélkül eddig jól meg volt (mint az éjszakai tápszerezés). Mert késõbb már csak amiatt fog kelni hogy betunkoljon :) adj neki cumit, ne vedd ki az ágyából ha felébred csak ha muszáj. dajkáld dúdolj neki próbáld így visszaaaltatni türelemmel, max vizet adj neki. pár nap alatt megbékül a gondolattal, hogy êjjel nincs játék.

ha hozzászokik az éjjeli lakomához, boritékolhatod a minimum egy kelést, ês késõbb lesz csak igazan.nehéz leszoktatni rola.

2015. okt. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kell elkeseredni. Attól még mert egy baba pár hónapig átalussza az éjszakát, az nem jelenti azt hogy mindig így lesz. Hamarosan a foga is bánthatja, mozgásfejlődés, hasfájás,
2015. okt. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, mint az 1. válaszoló, üdv a klubban. Ugyan ez volt nálunk is. És még most is tart. Van néha 1-2 nap vagy jó esetben 1 hét amikor semmi nincs éjszaka, hang nélkül alszik, de ez a ritkább. Most 9 hónapos, jön a foga, erősen fejlődik a mozgása és tombol a szeparációs szorongás. Ki kell tartani, túl kell élni, egyszer eljön az az idő, amikor már jár, mozog ügyesen, kijött az összes foga és rájön, hogy anya nem fog eltűnni, ő mindig megvan. Én is várom már ezt az időt :) Kitartás. Én, ha éhes éjszaka adok neki enni, próbálkoztam vízzel, cumival de ilyenkor csak a kaja kellett. Aztán volt jó pár hét amikor csak megébredt és magától visszaaludt és nem kért enni. Nagyon változó, ahogy fejlődnek minden héten, hónapban más van. Egyszer ez is elmúlik ami most van, de jön helyett más. Idővel, hónapról hónapra kicsit mindig könnyebb lesz.
2015. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok, és lehet hogy növekedési ugrás van most nála azért igényli a több kajcsit.
2015. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van már egy w éves lányom. Őnála nem volt semmi ilyen "gond" nyugodtan aludt egész éjjel.

Köszönöm a válaszokat.

2015. okt. 15. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!