Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Növekedési ugrásnál a baba...

Növekedési ugrásnál a baba onnantól mindig annyival többet eszik vagy pár nap múlva azért valamivel kevesebbet?

Figyelt kérdés
3 hetes a fiam, tápszeres, így tudom mennyit eszik. Múlt héten 70-75 körül evett, hétvégén még a 100-at is megette (és nem bukott) viszont tegnap délelőtt a 100-al úgy tűnt sok volt neki, nyűgös volt és sokat is bukott, úgy tűnik 80 ml most az adagja, ezzel ő jól elvan és nagyon jól alszik, nem nyűgös és 3-3 és fél óránként éhezik meg. Sajnos ő képes lenne dupla adagot is enni aztán addig ordítani ami vissza nem jön a felesleg. Azt gondoltam először növekedési ugrás lehet de akkor elvileg annyit megenne mint hétvégén nem? Ha nem az volt akkor mitől ehetett ennyit vagy ha az volt akkor most miért nem.. aki tudja mennyit evett a babája, nála hogy volt? Köszönöm ha válaszol valaki!
2015. okt. 20. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi nemrég estünk át a 3 hónapos növekedési ugráson. A lányom anyatejes, de mértem, mennyit eszik. Az átlagos adagja 100-120, most pár napig 150 volt, de mostanra visszaállt 100-ra. Szóval szerintem normális, hogy a fiad is visszaállt.
2015. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen parázni, a baba tudja hogy mennyi kajára van szüksége. Ha szépen fejlődik, hízik, felesleges ezt számolgatni, annyi mindentől függhet hogy mennyit eszik pl. hasfájás, akár időjárás változás, növekedési ugrás stb.
2015. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 20. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!