Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy leheta babakocsin pelenká...

Hogy leheta babakocsin pelenkázni? A mózesben, avgy a sportülésén? Hogy van annyi hely hozzá?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Mózesben nem tudom. Sport részben már csináltuk: a karfát kifordítottam oldalra és volt elég hely a művelethez.
2015. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 1 éves lányomat pelenkáztam sport babakocsiba, simán megoldottam, hátra döntöttük az ülést, vízszintesbe, fél perc alatt megvolt...mózesben pici babát szerintem még egyszerűbb, aki még ficánkolni se ficánkol....de mózesben én nem pelenkáztam akkor, amikor azt használtuk, de szerintem simán lehet.
2015. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint van hozzá elég hely, köszi a válaszokat!


És mit csináltok, ha éppen akkor pisil, vagy kakil egy jó hígat (már elnézést a megfogalmazásért:))? Vagy ilyen nem fordult elő nálatok?

2015. okt. 21. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:

olyan volt már, hogy a mózesben kifolyt a kaki, de ezt nem úgy kell elképzelni hogy ömlik belőle....kicsit foltos volta bodyja azt kész...

olyan meg egyszer kétszer fordult csak elő hogy pont pelenkázás alatt trottyolt, de akkor sem ömlött belőle....ilyen esetben ha tudom hogy rég nem volt kaka, nem ott pelenkázom vagy viszek alá gumi plédet.

2015. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz a babakocsin pelenkázni?
2015. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én simán kicseréltem a gyerek pelenkáját az ikeában is...a babakocsiban. nem értem mi ebben a probléma vagy a kacifántos..
2015. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül akarok, csak itt olvastam egy kérdésnél, hogy írta valaki, hogy a babakocsiban pelenkázta a gyereket, és nehezen tudtam elképzelni.
2015. okt. 21. 18:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a ficánkoló 14 hósomat is pelenkáztam már át babakocsi sport tészében. Ügyesen meglehet oldani..
2015. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!