Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan aki éjjel...

Van köztetek olyan aki éjjel vizet adott a babájának ahelyett hogy megszoptatná? Ha igen mennyi idős volt és mi lett az eredménye?

Figyelt kérdés

2015. okt. 26. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
6-7 hónaposan, addig megszoptattam éjjelente...aztán utána vizet adtam neki cumisüvegből, de nem igazán kérte, inkább egy két kortyot csak beleízlelt aztán eltolta...ezért odatettem neki egy cumit és kimentem..persze nyüszögött...aztán párszor bementem hozzá időnként, kb. 5 percenként, de nem vettem fel, csak simogattam csitítgattam...a végén már sírt szegénykém, aztán elaludt, és onnantól többet se vizet, se cicit nem igényelt éjjelente, szépen átaludta az éjszakákat, aztán egy éves kora óta megint elég sokat kel, a foga miatt, de már nem igényel semmi mást egy kis kézfogáson meg a cumiján kívül.
2015. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, amúgy én szoptattam volna tovább is éjjel, csak mikor már óránként akart szopizni, mert ugye jól nem lakott vele ahogy fogyott a tejem, az már nem volt olyan vicces :)
2015. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
Detto azt csináltam, mint az előző, csak már 16 hónapos gyerkőccel, elválasztás céljából. Már csak éjszaka szopott, és szintén óránként kellett mellre tenni a végén, tejem meg már szinte nem is volt. Úgyhogy ő is vizet kapott cumisüvegből, amiből max. egy kortyot ivott, volt kb. két rossz éjszakánk, aztán mintha elvágták volna, elkezdte átaludni az éjszakákat (jelzem, nekem 1,5-6 hónapos kora közt már átaludta az éjszakákat, azután tért vissza az éjjeli cicire, miután elkezdtük a hozzátáplálást, ami egy-két alkalom erejéig rendben is volt, de egy éves kora után egyre súlyosbodott a helyzet.
2015. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!