Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek negatív tapaszta...

Bella31 kérdése:

Van valakinek negatív tapasztalata a Forever Kids-ről?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy elnyomja a betegség tüneteit, de a betegség akkor is meg van.

2015. okt. 26. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

70% (!!) édesítőszer, a többi meg aroma, színezőanyag, citromsav, valamennyi c vitamin, és más vitaminok. Nem járna jobban egy adag tiszta C vitaminnal? Most komolyan...


[link]

2015. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Mi szedtük/ szedjük, és szeretjük. 3 éves lányom pl. tavaly télen 1x sem! volt beteg, most ősszel elkapott valamit, de 3! nap alatt semmi gyógyszer nélkül, sima orrfolyással magától meggyógyult. Én hiszek benne. Amúgy gyümölcskoncentrátum, jó ízű, imádja. Nem tudnék naponta ennyi és ennyi féle gyümölcsöt megetetni vele, pedig szeret mindenféle gyümölcsöt.
2015. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem téves információ.Nálunk nagyon bevált.Én is eszem édesség helyett is, a kisunokám meg imádja.Ő már fél éves kora óta fogyasztja.Nagyon jó vitamin.
2015. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Azt hallottam, hogy elnyomja a betegség tüneteit, de a betegség akkor is meg van."


"A világűr és az emberi hülyeség határtalan. Bár az elsőben nem vagyok biztos"

Einstein


Most komolyan azt tudtad, hogy a legtöbb betegségre nincs gyógyszer és csak a tüneteket kezelik? Ráadásul csak testidegen mérgek vannak bennük.

Ezzel szemben a Kidsben zöldség és gyümölcs van.

Szerinted? De felőlem mindenki úgy mérgezi magát ahogy akarja.

2015. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mi is szedjük/szedtük, de az egyik anyuka azt mondta, hogy ő nem meri adni a gyerekének, mert alig vették észre, hogy tüszős mandulagyulladása van...

Mi most lettünk betegek és nem volt láz, se hőemelkedés. (Eddig mindig volt)

Pedig a láz is kell, hogy leküzdje a betegséget.

És most az is megzavart, hogy a 70%-a édesítőszer. Ez nem túl sok?

2015. okt. 27. 22:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia!Valóban a láz a szervezet egyik védekező mehanizmusa de nem feltétlenül arra van szüksége a különféle betegségeknél.Ha valami baja van a gyermekeknek láz nélkül is észrevehető.Egy problémával kevesebb, amire esetleg gyógyszert kell szedni.Érdemes utánanézni, hogy a lázcsillapítóknak is milyen káros mellékhatásaik lehetnek.A vitamint szedve nehezebben kaphatók el a betegségek, illetve enyhébb tünetekkel jelentkeznek, gyorsabban gyógyulnak.Ha ennyire bizonytalan vagy, akkor a szponzoroddal beszélj, aki ajánlotta a Kidset, vagy hívd fel valamelyik orvos szakértőt és őt kérdezd meg.A 70% édesítőszertől meg miért ijedtél meg? Eddig nem nézted az összetevőket?Nézz utánna, hogy azok is mire jók, milyen hatásuk van.Nyugodtan hasonlítsd össze az összetevőket, a hatóanyagokat más gyermekvitaminokkal és meglátod, hogy verhetetlen.Azt nézted, hogy 20 féle napon érlelt gyümölcsöt, zöldséget tartalmaz és nem szintetikus dolgokat, kemikáliákat?Ezt is meg tudja mutatni a szponzorod.Egyébként meg ha eddig szedtétek és bevált, jó tapasztalatotok volt vele, akkor két szubjektív megjegyzés elég, hogy mindezt lerombolja?Ha beteg a gyermeked, akkor meg inkább még többet kellene neki adni, hogy hamarabb rendbe jöjjön.Jobbulást a gyermekednek!
2015. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70% xilit. Legalább nézz már utána, hogy mi is az és hogy miért pont ez van benne.
2015. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért is adtam én is mert, ezt láttam a legjobbnak. De néha kell mástól is a megerősítés...

Lázcsillapítót nem szoktunk szedni, csak ha nagyon muszáj.

Az orvosunk is gyógynövényes cuccokat szokott felírni általában.

Köszönöm!

2015. okt. 28. 11:29
 9/11 anonim válasza:

A Forever Kids azoknak okoz problémát akik nem szedik.


10 év tapasztalata az, hogy gyermekeim, és mi felnőttek is teljesen jól vagyunk tőle.


A betegségek tüneteit pedig nem nyomja el.

2015. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 éves kor alatt is adható?
2023. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!