Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tanult meg a babátok...

Mikor tanult meg a babátok lemászni biztonságosan az ágyról, kanapéról?

Figyelt kérdés
Amikor mondjuk már ott mertétek hagyni pár percre is, mert tudtátok, hogy ha le is akar jönni szépen megoldja és nem fejjel érkezik :)
2015. okt. 28. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:

11 hónaposan sikerült megtanítani, amikor már járni még nem, de állni és mászni tudott már. Megmutattam neki, hogy tolatva kell lejönni.


Utána volt egy-két baleset, amikor már járt: egyszerűen nem figyelt oda és lesétált a kanapéról, nem vette észre, hogy elfogyott alatta. Szerencsére némi ijedtségen kívül nem lett baja.

2015. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 éves kora körül már egész jól ment neki. Azért még néha rá kellett szólni, hogy nem úgy, hanem fordítva, de nagyokat nem esett. Ettől függetlenül a nagy ágyon nem hagyjuk egyedül, csak az ő kis ágyán.
2015. okt. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is kb. egy éves volt mikor már tudta, hogy az ágyról csak tolatva szabad lejönni. Hál istennek egyszer sem esett le, most másfél éves, és ott merem hagyni, mert tudom, hogy csak tolatva jön le. Sőt már a lépcsőn is így közlekedik a lakásban, ha megyünk le az emeletről. Csak tolatva :-)
2015. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!