Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nevet adnátok 3as...

Milyen nevet adnátok 3as ikreknek?

Figyelt kérdés
A férjemmel már évek óta próbálkztunk és most végre sikerült. 12. héten kiderült, hogy hármasikreket várok, majd hogy ráadásul egypetéjűek is. Mivel már 30 hetes vagyok szinte bármikor megszülethetnek(32. hétre vagyok kiírva). A férjemmel viszont nem tudunk megegyezni a nevekben. Az ő három neve: Henriett, Henrietta, Henriette. Az enyém pedig: Petra, Nóra, Laura. Szerintetek melyik lenne jobb? Vagy esetleg a hat névből kéne kiválasztani hármat?
2015. okt. 28. 13:48
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a te neveid a jobbak pláne hogy te is Heni vagy kicsit sok lenne a családban a Henikből.Ha engem kérdezel én a Lea Lara Liza kombinációt adnám De a Petra Nikolett Nóta is szép lenne nekem a Laura nem annyira tetszik,de a te gyereked és az a lényeg hogy neked tetszen!
2015. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert amúgy nem fog látszódni?:D
2015. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
80%
11-es vagyok és az ott nem Nóta hanem Nóra akart lenni :)
2015. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a te neveid.


Kompromisszumként az egyik lányka neve lehet Henriett(a-val, e-vel, anélkül, mindegy), a másik kettő lány nevét a tiedből választanám és a háromból a Petra és Nóra tetszik. Valahogy túl sok a Laurákból, Hannákból, satöbbikből.

2015. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
mi nem fog látszódni? még mindig a 11-es vagyok
2015. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
67%
Én egyikőjüknek adnám a Henriettát, a másik 2-nek pedig a tieidből választanék Petra és Nóra.
2015. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Az az elképzelés addig oké, hogy Ő mind a 3 kislányt másképpen becézi, de mások ezt így fogják csinálni. Az oviban nagy valószínűséggel majd Heni1, Heni2 és Heni3 lesznek, vagy Heni, Henike és Kisheni, esetleg SzőkeHeni, SzemüvegesHeni és AkármilyenHeni.


Beszéld le a férjedet erről az ötletről!

2015. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát az úgy semmiképpen nem jó, ahogy a férjed szeretné ... :)... Három egy napon született testvér, azonos születési idővel ugye, anyjuk neve azonos, TAj számuk egy-egy számmal fog eltérni, és egy-egy betűvel különbözzön a nevük is?... ez annyi bonyodalmat fog nekik jelenteni az életben, hogy ezt nem kívánhatja a kedves apuka...

Ha annyira tetszik neki a Henriett/a/e név, akkor az egyik kislány legyen az, és válasszatok mellé kettőt a Te neveid közül, és mindenki jól jár...

2015. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos, hogy látszódjon az összetartozásuk :D :D :D... mekkora ötlet! Az egypetéjű ikrek összetartozása csakis akkor látszik ha egy betűvel különbözik a nevük, amúgy senki észre sem venné... :D :D :D

Ne tegyétek ezt velük, nagyon haragudni fognak rátok a lányok amikor majd állandóan magyarázkodniuk kell, hogy ki kicsoda és hogy "e" van a neve végén neki meg "a" vagy egyik sem...ne akarjatok már klónokat csinálni belőlük...

A Te neveid, egyértelműen!!!!!!!!!

2015. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen fantáziátlan ferj a világon nincs...
2015. okt. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!