Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nevet adnátok 3as...

Milyen nevet adnátok 3as ikreknek?

Figyelt kérdés
A férjemmel már évek óta próbálkztunk és most végre sikerült. 12. héten kiderült, hogy hármasikreket várok, majd hogy ráadásul egypetéjűek is. Mivel már 30 hetes vagyok szinte bármikor megszülethetnek(32. hétre vagyok kiírva). A férjemmel viszont nem tudunk megegyezni a nevekben. Az ő három neve: Henriett, Henrietta, Henriette. Az enyém pedig: Petra, Nóra, Laura. Szerintetek melyik lenne jobb? Vagy esetleg a hat névből kéne kiválasztani hármat?
2015. okt. 28. 13:48
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A férjemet szerencsére sikerült lebeszélnem az ötletről, így végül egyikőjük sem lett Heni:D. Csütörtök este megszülettek a lányok 30. hétre. Végül egy nevet a férjem, egyet én, egyet pedig közösen választottunk. Abban egyeztünk meg, hogy nem lesznek összecsengőek, csak azonos hosszúságúak.

Léna 1150 g

Nóri 1630 g

Alíz 1650 g

Léna a C baba. Ő született utóljára, az utolsó pár hétben már alig kapott tápanyagot. A köldökzsinór rá volt tekeredve a nyakára, ami miatt oxigén hiányos lett. A légzésével még mindig problémák vannak, így géppel kell lélegeztetni. Sajnos vérszegény lett és valószínűleg asztmás is. Nóri és Alíz jól vannak és a korukhoz képest szépen növekednek, ha minden igaz ők már 3-4 nap múlva haza jöhetnek:)

2015. okt. 31. 10:30
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a lányokhoz, nagyon szép neveket választottatok! Majd értesíts néha minket, hogy mi újsáf veletek, hogy vannak a csajok (persze, csak ha van időd meg kedved)


Egy Alíz :)

2015. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Gratulalok Nektek,sok egeszseget es boldogsagot!!

Egy Lena es egy Aliz,Nora nevu anyukaja😂😂micsoda veletlen:)

2015. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!

Mi van azóta veletek?

2015. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagytok?
2016. jan. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Léna továbbra is el van maradva a többiektől, de már ő is szépen növekszik. Még karácsony előtt kicsivel ő is hazajöhetett a kórházból, így már mindhárman velünk karácsonyoztak :)

A másik két csajszimmal minden rendben teljesen egészségesek és éjszaka is rendkívül aktív kisbabák :D

Minden napunk sok szervezést igényel, estére hulla fáradt vagyok, de a férjem és a szüleim is rengeteget segítenek. Napközben pedig velem van egy önkormányzati segítő is, szóval szerencsére mindent megtudtunk oldani :)

2016. jan. 1. 01:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!