Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a babája a 15 hónapos oltás után egy héttel (vagy tíz nappal) belázasodott?

Figyelt kérdés

Meddig volt lázas? Nem tudom, mit tegyek, mert a védőnő mondta, hogy számíthatok esetleg ilyen reakcióra a babámnál, de már második napja megy fel hirtelen (és elég magasra) a láza, és nem tudom, hogy ez még belefér-e?

Egyébként semmi más tünete nincs.


2010. márc. 17. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

nekünk pont a 10.nap délután lázasodott be hirtelen 40fokra!én oltás ide-oltás oda vittem az ügyeletre.

kapott lázcsillapító injekciót és este már láz nélkül tettem le aludni.

hívd fel az orvost/ügyeletet,mit mondanak.

jobbulást

2010. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk aznap és másnap is estére belázasodott, de akkor nem volt magas, max 38. Utána 10. napon 39 fokos láza volt 3 napig. És utána amikor elmúlt akkor meg még 2 napig tele volt kiütéssel.

Nekünk azt mondta a doki hogy 3 napig belefér a láz utána már nem. Nappal nurofen szuszpenzió éjszakára kúp. Mi igy vészeltük át. Mást nem nagyon lehetett tenni. Enni alig evett valamit, inni is alig akart. :(

2010. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi még nem tartunk itt, de a gyermekorvos már említette, hogy a 15 hónapos oltásra tipikusan jellemző, hogy 7-10 nappal később jelentkezik a láz, olyankor, amikor az anyukám már szinte el is felejtették, hogy oltás volt.
2010. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 18. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!