Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos baba hisztis?

2 honapos baba hisztis?

Figyelt kérdés
Mindig kezben akarna lenni, amint lerakom par perc mulva sir, vagyis inkabb kiabal, visitozik hogy vegyem fel. Evett,tiszta pelus, minden renben... Hagyjam vagy vegyem fel?

2015. okt. 31. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól még hogy nem találod az okot, még nem hisztis, mert nincs 2 hónapos hisztis.


Fáj a hasa, unatkozik (inger nélkül nem fejlődik)....stb.

2015. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hagytam es elaludt...sokan mondjak hogy neha hagyni kell (nyilvan nem amikor fuldokolva sir) amikor csak nyöszőrög, vagy eppen visitozik konnyek nelkul...nem tudom mi lenne a jo dontes, mert azt sem akarom hogy ne legyen 5 percem elmenni wcre mert ahogy lerakom sir.
2015. okt. 31. 13:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni mikor sír és mikor nem. 2 hónapos baba még nem gőgicsél, ha csak nyöszörög akkor nem muszáj felvenni, azzal szórakoztatja vagy nyugtatja/altatja magát.
2015. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem. Képtelen hisztizni egy 2 hónapos. Számtalan videót és szakértőt tudnék neked linkelni, de csak kettőt van türelmem kikeresni. Hallgasd meg őket, érdemes tanulni, mert van még mit!


https://www.youtube.com/watch?v=aAMis5NOdG4


Egy hosszabb: https://www.youtube.com/watch?v=WI6munDoYBk

2015. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Erdemes tanulni mert van meg mit? Koszonom....elso gyerekes anyuka vagyok minden segitseg nelkul, nem vagyok tokeletes...
2015. okt. 31. 13:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudom miért kell ironizálni, szerintem a válaszoló csak segíteni akart, te meg megsértődsz. Egyébként szerintem sincs 2 hónapos hisztis baba, nyilván igénye van valamire. És nem, sosem hagynám, hogy álomba sírja magát!
2015. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Visszaolvasva tényleg lehet sértésnek is venni, mert a hangsúly nem megy át a sorok között. De nem úgy értettem. Úgy értettem, hogy még csak 2 hónapos, iszonyú sok minden lesz még, és így, hogy első baba és egyedül is vagy vele, pláne. Én is így voltam. Ezért tanultam, olvastam, hallgattam meg mindent, ami jónak tűnt. Ezért is linkeltem neked.
2015. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszokat. Sose hagyom hogy alomba sirja magat, nem sirt csak nyugoskodott ezert hagytam.
2015. okt. 31. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyűgösködött?

Na olyat se tud egy 2 hónapos.

2015. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tud nyügös lenni egy 2 honapos baba? Akkor az enyem valoszinuleg kulonleges.
2015. okt. 31. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!