Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttátok tegnap a Született...

Láttátok tegnap a Született feleségeket? Lynette azt mondta, hogy az ikreket akikkel terhes nem szereti. Szerintetek van ilyen az életben is, hogy egy anya akinek már van gyereke nem szereti a többit?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, mi van, ha valakinek több gyermeke van, mint Lynette-nek. Én csak azt tudom, hogy apósomék ketten voltak testvérek, és anyósom egész életében éreztette apósommal, hogy ő a „nem várt” gyermek. A bátyja főiskolára járt, anyuci kedvence volt, bármit tett, az volt a legnagyobb segítség. Apósomnak nem volt szabad tanulni, egyetemre járni, sportolni. Valszeg ezért lett alkoholista is, legalábbis anyósom ezzel magyarázza. Szóval olyat, hogy az egyik gyereket szeretik, a másikat nem, olyat már láttam.
2010. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia! szerintem lehetséges. legalábbis az, hogy még a terhesség alatt nem szereti valaki a gyerekét.

saját példám: a fiam pár hónapos volt, amikor kiderül, megint terhes vagyok (gyógyszer mellett). én pánikba estem, nem tudtam, hogy fogok boldogulni két gyerekkel. egyátalán mi lesz a munkámmal, az éppen kínkeservvel kezdő lefelé csúszó kilóimmal, hogy fogunk elférni egy pici tetőteres lakásban, elég lesz-e a pénzünk... na, és hogy fogok még egy gyereket szeretni az imádott fiam mellett?! másnak ezek banális dolgok, nekem sajnos komolyak voltak.

bejelentkeztem abortuszra, de nem bírtam megtenni, még aznap lemondtuk. aztán telt múlt az idő, félelmel még mindig voltak bennem, de egyre szebben láttam a jövőt. a baba iránt azonban még mindig nem éreztem azt az igazi anyai szeretetet. de amikor kibújt!!! onnantól imádom őt is és életem egyik legnagyobb ajándékának tartom - a fiam mellett és nem után!

2010. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%

Én még eléggé fiatal(20)voltam mikor kiderült hogy kisbabánk lesz.Derült égből villámcsapásként ért hiszen a kapcsolatunk is fiatal volt még és gyógyszert szedtem.Kétségbe esve rohantam a dokihoz a pozitív tesztemmel és megerősítette,hogy valóban útban van a trónkövetelő:))

Nem mondom,hogy kiugrottam volna a bőrömből és azonnal bejelentkeztem abortuszra.Szinte undorodtam magamtól és a pocaklakótól,mert azt hittem tönkre megy az életem.Hazaértem elmondtam a páromnak a "nagy hírt".Ő annyira örült hogy végül megadtam magam.Azóta ez a kisfiú már 7 éves,a párom a férjem lett aki nagyon jó apa és van még egy gyermekünk,egy 7 hónapos pici lány:))

Nem bánom hogy így alakult mert így teljes az életem.Velük!!!

2010. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!