Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam kárt tehet a...

1 éves kisfiam kárt tehet a saját fütyijében?

Figyelt kérdés
Természetesen pelenkás még, viszont pelenkacserekor és fürdéskor brutális, amit müvel. Húzza, tépi, csípi, markolja, cibálja, nyomkodja. Nagyon durva, nőként nyilván nem tudom, de eléggé fájdalmasnak tűnik, amit csinál. Attól félek, hogy valami kért tesz magában. Van valami tanácsotok, ötletetek? Hogyan szoktathatném erről le? Szerinetek kárt tehet magában?
2015. nov. 2. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne engedd neki, tereld el a figyelmét.
2015. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondogattam neki, hogy szépen, ne bántsd, fájni fog, engedtem hogy fogja, de ha durvult, akkor eltereltem a figyelmét. De most tudatosul benne, hogy van ott valami. Az én fiam is mindig ellenőrzi, hogy ott van e még. :) 19 hós. De majd szépen lecseng a húzogatós időszak. :)
2015. nov. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ne aggódj, ha fájna neki, akkor nem csinálná. Abbahagyni nem fogja, az biztos.
2015. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 3,5 éves, nagyon kemény, amit művel néha a kukijával fürdés után. Nekem rossz nézni, de az apja azt mondta, hogy értsem meg, hogy nem fáj neki amit csinál. Hiszek neki, ezt ő tudja jobban.
2015. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bár nekem lányom van de fürdéskor ő is fogdossa a punciját,néha már attól félek felnyúl és kárt tesz magában.Tereld el a figyelmét,foglald le a kezét,mondjuk a csip-csip-csókával :)
2015. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha fájna neki akkor nem csinálná. Kárt nem nagyon tud tenni magában, maximum annyit, hogy a körmével megsérti a bőrt, vagy ami még előfordulhat ha piszkos kézzel nyúl oda, hogy begyullad. Letépni, "eltörni" nem fogja :D

Nem kell vele semmit se csinálni, ha téged nagyon zavar, akkor tereld el pelenkázás közben a figyelmét, később pedig el kell neki magyarázni, hogy ez olyasmi, amit társaságban nem illik csinálni. Tiltani nem kell, nem is szabad.

2015. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
nekem ugyan nincs fiam, de nem lehet, hogy viszket neki valamitől és azért csinálja?
2015. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó, nem, Utolsó. Nem viszketés miatt csinálják, hidd el.
2015. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére ez csak a te félelmed, kedves Kérdező, valójában szerintem ez így természetesebb, hogy inkább ő gyurmázza ösztönösen, a sajátját, minthogy neked kelljen. De ha meg akarsz nyugodni, az index fórumán van egy szakértő, aki minden kukidologra tudja a megoldást, legőbbképp a letapadás meg a fitymaszűkületi téma az ő asztala. Van fitymaoldala is, minden ilyen kérdéssel nyugodtan fordulhatsz hozzá bizalommal! Ha megkérdeznéd, írj privátban és megadhatom az e-mailes elérhetőségét!
2015. nov. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!