Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon feltem a kisbabamat...

Nagyon feltem a kisbabamat szinte mindenkitol, hogy kuzdjem ezt le?

Figyelt kérdés

5 honapos a kisfiam, es mindenkitol feltem.

Egyedul elunk csalad, baratok nincs a kozelben , igy azt szoktuk meg, hogy ketten vagyunk.

Ezert ha valahova megyunk vagy valaki jon latogatni, mindig feltem. Nem engedem senkinek, hogy hozzaerjen, vagy megfogja.


Multkor a fodrasznal a babakocsiban a fodrasz megfogta picit utana maniakusan fertotlenitettem mindent.


Tudom, hogy ez tulzas, de hogy gyozzem le a felelmem ?

Egyszeruen nem akarom, hogy elkapjon valamit.


2015. nov. 2. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszeruen. Gondolj arra hogy ha mindentol megveded minden betegsegtol es bacilustol, akkor gyenge lesz az immunrendszere, mert az immunrendszernek emlekezete van, a fertozesek altal tanul es erosodik. Tehat hogy mindentol megveded tulajdonkeppen rosszat teszel neki.
2015. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csatlakozom az elsőhöz. Fogdosást akkor kell tiltani, ha láthatóan elhanyagolt, koszos kezű emberről van szó.

De átlagos, ápolt ember nyugodtan megfoghatja. Szájában nem kell turkálni, de attól, hogy a törzsét megfogja, nem lesz semmi baja.


Amúgy a leggyakoribb betegségek cseppfertőzéssel terjednek, nem kell megfogni hozzá, elég egy légtérben tüsszenteni vagy köhögni egyet.

2015. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszeruen nem akarom, hogy elkapjon valamit"


Akkor ne fertőtleníts körülötte mindent.

Sokkal többet ártasz, mint használsz, ha burokban neveled.

2015. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

én is ilyen voltam, még azon is kibuktam, hogy vendégeknek van képük beparfümözve jönni és úgy ölelgetni a kicsit, miközben köztudott hogy káros..

szépen el fog múlni egy idő múlva már nem fogsz agyon sterilizálni mindent és azon leszel hogy szocializálódjon és örömmel fog eltölteni ha mással játszik :)

2015. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*(leginkább a kezét ne fogják meg, de mivel sokan ezen voltak nálam volt fertőtlenítő a babakezét megtörölni)
2015. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszi a hasznos valaszokat !


Van ket kolleganom akik akarnanak jonni, de oket is mindig lemondom , mert a frasz kap el, hogy jonnek es fogdossak a babat.


Remelem tenyleg enyhul ez idovel.

2015. nov. 2. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

amúgy ez hormonális is

az elején a hormonok tesznek egy nőt anyaoroszlánná.

ebben is oxitocin van, segíti a gyermekre hangolódást is, ill az egymás közötti szeretet kötődés kialakulását is.


a szervezet később szép lassan helyreáll a régibe

2015. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a lepontozó művelődhetne kicsit..
2015. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!