Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek magatokkal?

Elvinnétek magatokkal?

Figyelt kérdés
Holnap mennem kell a háziorvoshoz, megsérültem, tetanuszra...nincs már lehetőségem felügyeletet szerezni a 1,5 évesem mellé....nagyon utálják ha ilyenkor beviszem a rendelőbe? természetesen jó elsőnek mennénk, már rendelés előtt negyed órával minimum, de így is előfordulhat a hiszti, korából adódóan...
2015. nov. 2. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ebből nincs gond, de nyilván van ahol esetleg húzzák a szájukat. El biztos nem küldenek emiatt.
2015. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én amiatt nem vinném, mert elkap még valami betegséget ott a rendelőben.
2015. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én volt hogy három kisgyerekkel mentem a házi orvosomhoz, mert muszáj volt. Nem volt ebből gond.
2015. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3: felnőtt rendelőben erre szerencsére kicsi az esély, oda leginkább idősek járnak magas vérnyomás meg cukor gyógyszer miatt. Nem mondom hogy senki sem fertőz, de töredékük csak.
2015. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. nem is nagyon van valasztasom de akkor magammal viszem.
2015. nov. 2. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki csak injekcióra megy, általában előre veszik.

Az asszisztens biztos megfogja a gyereket arra az egy percre, amíg beadja a doki.

Szerintem ne parázz, nem te vagy az első nő, akinek vinnie kell a gyereket.

Én már láttam segítőkutyás embert is a dokinál, senki nem akadt ki:)

2015. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!