Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közel 1 éves fiam rágcsál,...

Közel 1 éves fiam rágcsál, szopogat minden nemű textíliát. Kicsit zavar, hogy esetleg lenyel belőle szöszöket, mosószer maradékot, a színesekből festékmaradékot. Szerintetek aggódjak?

Figyelt kérdés

Erősen fogzik már hónapok óta és nem fogad el semmilyen rágókát, viszont minden textilpelenkát, ruha ujját, az én ruhámat rágja. Néha azon kapom, hogy ezeken keresztül szopja az ujját.

Külön mosom a ruháit gépben, babás mosószerrel öblítő nélkül.

(Férjem szerint feleslegesen aggódom, több vackot eszik meg a bolti zöldséggel, gyümölccsel.)


2015. nov. 3. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mindig a lányom rendelkezésére bocsátottam/felkínáltam neki erre a célra alkalmas textil pelust, erre való textil nyuszit, ha láttam, hogy igényli. A pelust szinte mindig elfogadta, ha nem kellett neki, eltolta vagy ledobta.

Kisfiad nem fogadja el a textil pelenkákat olyankor?

2015. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
próbáltam, de sajnos csak pár percig jó neki. :( Utána jön a ruha és társai...
2015. nov. 3. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!