Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapszeres babanal 4 honap...

Tapszeres babanal 4 honap betoltevel miert ellenzi a haziorvos a hozzataplalast?

Figyelt kérdés
Kerlek akkor valaszolj ha nem a "nem ertem minek sietni" tipus vagy. Ket hete betoltotte es ma voltunk a negy hos szuron. Kerdezte doki h nem eszik mast ugye? Mondom kostolgatunk.. erre lehurrogott h semmi szukseg ra.. Nagy baba es latom h keves neki a tapszer(de ezt leszamitva is ugy gondolom h adnam neki) es nyilvan modjaval fokozatosan a szabalyokat betartva szoktatnam az etelekhez. Miert nem tehetem? Es most dillemazok h hagyjam abba??? Legkozelebb december masodikan megyunk ot es fel honapos lesz akkor..most addig ne adjak neki semmit csak mikor a doki rabolint? Hozza teszem nem indokolta semmivel. Azt mondta az regen volt h negy hotol elkeztek a hozzataplalast a tapszereseknel... Gondoltam magamban jo fej vagy...nem erdekel kifejezetten a mai trend.. Segitsetek..
2015. nov. 4. 10:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Igen, a glutént szinte kötelező 4 hónapos kortól bevezetni és ez új kutatási eredmény, hogy 4 hónaposan kell! Na, ezt is pontozzátok le.

Kérdező, az orvos is ember, ha nem értesz vele egyet, kérd ki másik orvos tanácsát is. Az én gyerekorvosom is anno mondta, hogy nyugodtan kezdjem el a tápszeres babám hozzátáplálását.

2015. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom csajok a sok valaszt! Megerositettetek es nem hagyom abba. Plussz felkerestem rogton a vedonot es o is elmondta h egy dolog ha nem ert velem egyet vmiben de tamogatni fog es atbeszeltunk mindent. Egyikotok irta h emeljem a tapszer adagot-lehetetlen...egyszeruen nem kell neki. Es nyilvan tudjatok milyen az ha nem kell a babanak a kajcsi :) . Szoval akkor szepen folytatom ovatosan. Es azt teszem amit jonak latok.. :)
2015. nov. 4. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!